13.8 C

Odbojkaši Centrometala poraženi u prvoj utakmici doigravanja

MOK MURSA-OSIJEK – OKM CENTROMETAL 3 : 0 (25:22, 25:17,25:19)

U subotu su odbojkaši Centrometala gostovali u Osijeku u prvoj polufinalnoj utakmici doigravanja za prvaka Hrvatske. U prvom setu igra se poen za poen. Odlični su bili srednjaci Murske i napravili ključnu prednost u završnici seta koja je domaćima pripala sa 25:22.
Drugi set krenuo je izjednačeno, no domaćina dolazi do 14:9 što Međimurci  nisu mogli stići i drugi set sa 25:17 ide Mursi.
Početak trećeg seta pripao je Mursi koja se odvojila na pet poena prednosti. I tu je utakmica bila rješena. Ipak Osječani su predobra momčad da bi to propustili.

Šansu za uzvrat Centrometal ima u srijedu kad se u Nedelišću igra druga utakmica. U NGC Aton susret započinje u 18:30 sati, a ulaz za sve gledatelje je besplatan.