Nogomet U18: Mađarska reprezentacija nadigrala Hrvatsku u Novom Selu Rok

U prvom dvoboju juniorskih reprezentacija U18 Hrvatske i Mađarske koje se ovaj tjedan igraju u Međimurju, koji je ovaj utorak poslijepodne odigran u Novom Selu Rok gosti su slavili uvjerljivu pobjedu 4:1 (3:0).

Mađari su u potpunosti nadigrali u svim elementima igre izabranike izbornika Josipa Joe Šimunića. Već u 15. minuti bilo je 0:3 i nakon toga sve je bilo gotovo.

Naši mladići odigrali su smušeno u obrani i bezidejno u napadu cijelu utakmicu. U drugom dijelu Hrvatska je zabila gol iz penala za 1:3, ali ubrzo je bilo opet +3 za goste nakon sjajne solo akcije mađarskog napadača za 1:4, što je bio i konačni rezultat.

Golove za goste postigli su: Nemeth u 6. minuti, Horvath u 12., Major u 13. i Komaroni u 71. za Mađarsku i Tomek u 62-11m za Hrvatsku.

Veliki broj domaćih navijača oko 400 tako je ostao razočaran izvedbom hrvatskih juniora, koji se mogu iskupiti za ovo slabo izdanje u četvrtak u još jednoj kontrolnoj utakmici koja se u 11 sati igra u Nedelišću.