Alkoholni rekorder vikenda vozio je rikvercom kroz Hrnjanec kod Svetog Ivana Zeline s 3,51 promilom u krvi i zabio se u stup. Završio je u bolnici.
Mortus pijani vozač (49) završio je u bolnici nakon što se rikvercom zabio u stup javne rasvjete u mjestu Hrnjanec kod Svetog Ivana Zeline, piše danica.hr.
Bio je to alkoholni rekorder vikenda, izvijestila je policija, dodajući i bizaran detalj: čovjek je cijelo vrijeme vozio unatrag, i to usred dana.
Nesreća se dogodila u subotu oko 14.45 sati. Vozač automobila zagrebačkih oznaka upravljao je s nevjerojatnih 3,51 promila alkohola u krvi. Cvjetnom ulicom kretao se unatrag u smjeru juga, sve dok kod kućnog broja 31 nije naletio stražnjim dijelom vozila na stup javne rasvjete.
U nesreći je nastala materijalna šteta, a zbog visokog alkohola u krvi vozaču je pružena liječnička pomoć u KB Dubrava. Protiv njega slijedi optužni prijedlog prekršajnom sudu.
> Nepravda koja boli – dijete ostavljeno samo u noći u Zagrebu!