Centrometal 13. pobjedom sve bliže doigravanju

S gostovanja u Rijeci odbojkaši Centrometala vraćaju se pobjedom, 13-tom u ovom prvenstvu kojom su korak bliže doigravanju.

Iako su pobjedili 0:3, bilo je mnogo teže nego što pokazuje rezultat. Pogotovo prvi i drugi set u kojim su ekipe bile izjednačene. Prvi set Centrometal dobiva sa 23:25, dok je u drugom bilo jako burno. Kad je bilo najbitnije Centrometal je zaigrao bolje u obrani, sa par odličnih reakcija Radoša. Na kraju su Međimurci  u drugom setu iskoristiti svoju četvrtu set loptu prolaskom Peterlina za 27:29.

Tu je utakmica bila gotova. U trećem setu domaća ekipa pod dojmom svega što su sve propustili u prva dva seta više nije bila konkurentna i taj set završava pobjedom gotiju 11:25 za konačnih 0:3 i nova tri boda.

Ovom pobjedom Centrometal se sa skorom 13-4 nalazi na četvrtom mjestu na tablici sa pobjedom manje od treće Ribole Kaštele i sa dvije više od petog Kitro Varaždina.

U slijedećem kolu u Nedelišće dolazi Marsonia iz Slavonskog Broda. Utakmice se igra u subotu 4. ožujka sa početkom u 18 sati.