6.1 C
Subota, 20 travnja, 2024

Bobičanec zabio golčinu u slovenskom derbiju

U 30. kolu Prve lige Telekom Slovenije Mura i ljubljanska Olimpija igrali su Fazaneriji.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli golove, unatoč zanimljivoj i dinamičnoj izvedbi. Muraši su imali terensku prednost, a uputili su i četiri udarca.

Početkom drugog dijela domaći su poveli. U 49. minuti Luka Bobičanec majstorskim udarcem pogađa, a Mura dolazi u vodstvo s 1: 0. Domaća momčad ovdje nije stala i nastavila je vršiti pritisak na gol Žige Freliha. Potonji je drugi put zakazao u 70. minuti, kada je primio pogodak od Žige Kousa. Ljubljanski brod konačno je potonuo samo šest minuta kasnije, Jan Gorenc povećao je vodstvo domaćih na 3: 0 i postavio konačan rezultat.