6.1 C
Subota, 20 travnja, 2024

Bobičanec pogotkom vodio Muru do nove pobjede

U subotu je odigrano 16. kolo Prve lige Telekom Slovenije. Nogometaši NŠ Mure našeg Međimurca Luke Bobičanca gostovali su kod devetoplasirane ekipe lige Aluminija iz Kidričeva gdje je trener vratara još jedan Međimurec, Damir Vugrinec.

U zanimljivoj utakmici, ekipa iz Murske Sobote upisala je pobjedu 2:1 te nanijela domaćinima nove muke. Iako su domaćini poveli pogotkom Krajnca u 20. minuti, Mura se vraća u 51. minuti utakmice kada popularni “Bobi” petim ovosezonskim pogotkom izjednačava na 1:1. U 59. minuti Cipot zabija za 2:1 što se kasnije ispostavilo konačnim rezultatom utakmice.

Ovom pobjedom nogometaši Mure nastavli su niz od tri utakmice bez poraza te zasjeli na prvo mjesto lige. Trenutno su na dvadeset i devet osvojenih bodova u 16 odiganih utakmica.