ŠPANCIRFEST 2019: Program za četvrtak 29. kolovoza

Dixieland band Čakovec
Dixieland band Čakovec svirat će na pozornici Korzo

Već je sada broj doživljaja i iskustava na ovogodišnjem Špancirfestu nemjerljiv, a programi se nastavljaju sve do kasno u noć nadolazeće nedjelje 1. rujna. To znači da će se Varaždin i svi njegovi gosti od ljeta oprostiti u velikom stilu.

Četvrtak će obilježiti i nastup Dixieland banda Čakovec. Više o programu za ČETVRTAK, 29. kolovoza donosimo u nastavku (detaljnije o programima na poveznici).

PROGRAM ZA DJECU
09:00 – 12:00 – Prometna učionica
09:00 – 12:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
09:00 – 12:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
09:00 – 12:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
09:00 – 12:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
10:00 – 14:00 – Vindiland – Stari grad
10:00 – 12:00 – Dramska radionica (6+) – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Vindiland
16:00 – 20:00 – PET flora – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – KLIKERovi mali dizajneri – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Slamonija – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Špancirski laboratorij – Park kreative – Habdelićeva ulica
16:00 – 20:00 – Glina – Park kreative – Habdelićeva ulica
17:00 – 19:00 – Dramska radionica (6+) – Park kreative – Habdelićeva ulica
17:00 – 17:45 – Baja Buf (0-2) – Park kreative – Habdelićeva ulica
18:00 – 18:45 – Baja Buf (0-2) – Park kreative – Habdelićeva ulica

ULIČNI PROGRAM
09:00 – 23:59 – Universe Show – Kapucinski trg
17:00 – 17:30 – RAFAEL SORRYSO: Made in Honolulu – Franjevački trg – Grgur Ninski
18:00 – 18:25 – CIRQUETANGO: Un Tango Mas – Trg kralja Tomislava – Korzo
19:00 – 19:30 – RAFAEL SORRYSO: Made in Honolulu – Franjevački trg – Grgur Ninski
20:00 – 21:00 – Gitaristi DND-a i gosti – Ul. Ivana Gundulića (Dućanska ulica)

RADIONICE
10:00 – 11:00 – Joga – Kvart – Stari grad
16:00 – 17:00 – LOOP Glazbena klinika – radionice upoznavanja s glazbenim instrumentima: gitara – Varaždinska kuća
17:00 – 18:30 – Acro-joga i acrobalance radionice – Kvart – Stari grad
18:00 – 19:00 – TOMISLAV FRANJO ŠUŠAK – Masterclass radionica – bas klinika – Varaždinska kuća

GLAZBENI PROGRAM
19:30 – 20:45 – DIXIELAND BAND ČAKOVEC – Trg kralja Tomislava – Korzo
20:00 – 21:30 – RADIO AKTIV – Kvart – Stari grad
21:00 – 22:30 – Neki to vole vruće – Trg kralja Tomislava – Korzo
22:00 – 23:59 – DJ – Trg Miljenka Stančića
22:00 – 23:30 – Dzambo Agusevi Orchestra – PAN pozornica – Stari grad

KAZALIŠNI PROGRAM
20:30 – 22:00 – GK Gavella i HNK Šibenik: Kako je počeo rat na mom otoku – Vila Bedeković

 

Ostavi komentar