4. HNL: Rezultati s nogometnih utakmica međimurskih klubova

Pred oko 1000 gledatelja u Svetom Martinu na Muri odigran je derbi prvenstva između Poleta i Varteksa. Domaćin je prvi došao u vodstvo golom Mezge u 25. minuti. Bolju igru u drugom dijelu Varteks je okrunio u 62. minuti kada poravnava Šoštarić. Međutim bivši igrač Varteksa Medved golom u 84. minuti donio je slavlje domaćinu. Ovom pobjedom Polet je preuzeo vrh od Varteksa .

U međimurskom derbiju nakon tri dana i kup utakmice ponovo su se sučelili Nedelišće i Rudar. Ovog puta Rudar je bio bliže pobjedi i već u 2. minuti golom Skolibera dolazi u vodstvo. Na 1:1 izjednačuje Jurak iz slobodnog udarca, a na sličan način Skoliber svojim drugim golom u 27. minuti ponovo dovodi svoju ekipu u vodstvo. Nedelišće do boda dolazi četiri minute pred kraj golom Capana nakon ubačaja iz kornera.

Pušćine su u gostima kod čakovečke Sloge došle do druge uzastopne pobjede golom Roberta Punčeca iz prvog poluvremena.

Mladost Komet nije uspjela u Turčinu gdje je svladana 2:1 od Dubravke/Zagorac, a jedini gol za Preložane postigao je Radiković.

U Palovcu gdje Dinamo iz Domašinca igra domaće utakmice podjela podova s Omladincem. Za Dinamo je strijelac bio Krznar, a za goste Kuhar.

Neizvjesno je bilo u Dunjkovec/Pretetincu gdje je Međimurec do pobjede došao tri minute prije kraja golom japanca Ishide.

4. HNL 20 kolo :

Polet – Varteks 2:1, Nedelišće – Rudar 2:2, Podravina – Novi Marof 7:1, Sloga – Pušćine 0:1, Dubravka/Zagorac – Mladost Komet 2:1, Dinamo – Omladinac 1:1, Međimurec – Bednja 3:2, Jalžabet – Nedeljanec 1:0.