Pobjeda odbojkašica Kaštela

odbojka
Dobra igra Kaštelanki

Izjednačeni susret 21 kola, 1B odbojkaške lige centar odigrale su u Belici Kaštelanke i ekipa OK Medveščak. Iako su prvi set bolje otvorile Kaštelanke i vodile sa13:7 i 22:17 gostujuće igračice odličnim sevisima preokreću set i pobjeđuju sa 25:23.

Drugi set od samomog početka Kaštelanke igraju puno bolje vode cijeli set i na kraju ga osvajaju sa 25:22. Izjednačeni treći set ponudio je gledateljima odličnu odbojku, Kaštelanke su povele sa 7:4, gostujuće igračice odigravaju jako dobro i igra se izjednačeni treći set poen za poen i kod rezultata 21:21 Kaštelsnke osvajaju tri poena i vode 24:21. Odbojkašice OK Medveščaka se ne predaju već su odličnom igrom povele sa 25:24. Koncentriranije Kaštelanke se bude i osvajaju tri poena i pobjeđuju sa 27:25. U četvrtom setu Kaštelanke vode od samog početka i završavaju sa 25:14 i susret sa 3:1

Pohvale svim Kaštelankama na odličnoj igri i zaslušenoj pobjedi te navijačima na gromoglasnom navijanju.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Laura Frančić, Azra Jelenić, Bulović Iva, Ema Frančić, Mateja Posavec, Tija Budiša, Prprović Petra, Željka Obadić, Dina Sabol, Ljerka Herman, Inka Varga

Trener:Marko Obadić

Ekipa OK Medveščak u sastavu: Miščević Sara, Gudelj Vivien, Nižetić Jana, Novak Stanko Nika, Vrdoljak Petra, Nenistić Klara, Vukov Lucija, Lara Mikulić, Lara Radičević

Trener: Stokić Damir i Rimac Hrvoje

Poslije 21 kola i osvojenih trideset bodova Kaštelanke se nalaze na sedmom mjestu 1 B nacionalne odbojkaške lige centar. Posljednji susret igraju u subotu kad gostuju u Varaždinu kod OK Kitro Varaždin .