Pioniri i kadeti Međimurja u 21. kolu 1. HNL ugostili su vršnjake Osijeka. Evo kako su odigrali!

U prvoj utakmici pionira nismo vidjeli golove, a u drugom dijelu puleni Marija Šarića mogu žaliti za propuštenim prilikama pogotovo Marton koji se sam našao pred gostujućim vratarom. Ovim bodom došli su do 31. boda i nalaze se na 6. mjestu prvenstvene ljestvice .

U drugoj utakmici na katastrofalno lošem terenu gdje je jako teško kontrolirati loptu kadeti Gordana Golika nisu izdržali. Na odmor se odlazi bez golova, a u 56. minuti bivši igrač Međimurja, a sada napadač Osijeka Ivan Cimerman silovito puca s osamnaest metara za vodstvo gostiju. Osam minuta kasnije dalekometnim udarcem Prnjaka gosti povisuju vodstvo, a konačnih 0 : 3 djelo je Ulma u posljednjoj minuti. Osim Ivana Cimermana za Osijek je igrao još jedan igrač iz Međimurja, Karlo Senčar.

Slijedi prvenstvena pauza, a u narednom 22. kolu koje se igra 28. travnja mladi nogometaši Međimurja gostuju u Zagrebu kod Lokomotive.