13.3 C

U Ljubešćici 16 medalja za streličare „Katarine Zrinski“

Streličarski klub „Grebengradski streličari“, iz Novog Marofa, bio je domaćin za stotinjak streličara iz čitave Hrvatske.

Naši streličari iz „Katarina Zrinski“ Čakovec nastupili su s 22 natjecatelja i osvojili su 16 medalja.

U kategoriji standardnog luka među dječacima do 12 godina zlatnu medalju osvojio je Vid Muškinja, srebrnu medalju osvaja Teo Štrukelj, dok je Jan Zadravec osvojio brončanu medalju. U kategoriji dječaka do 14 godina Ivor Nikolić osvojio je zlatnu medalju. U kategoriji kadeta zlatnu medalju osvojio je Fran Kovačić, a srebrnu medalju osvojio je Nikola Brezovec. U seniorskoj kategoriji Mladen Trupković osvojio je zlatnu medalju, dok je među veteranima Stijepan Oehler osvojio srebrnu medalju.

U stilu složenog luka među kadetima Štefan Granatir osvojio je srebrnu medalju, dok u kategoriji juniora Krunoslav Sušec osvaja zlatnu medalju. U stilu goli luk među djevojčicama do 12 godina Marta Galina osvojila je srebrnu medalju, a u juniorskoj kategoriji Domagoj Smolić osvaja zlatnu medalju.

U stilu olimpijskog luka među dječacima do 12 godina brončanu medalju osvojio je Leon Kolarić, četvrto mjesto osvojio je Mihael Trupković, a peto mjesto osvaja Matija Talaš. U konkurenciji seniora srebrnu medalju osvojio je Krešimir štrukelj, četvrto mjesto zauzeo je Karlo Cilar, šesto mjesto zauzima Ivan Hajdinjak, a sedmo mjesto zauzima Mladen Kodba. U kategoriji seniorki Sanela Kovačić osvojila je zlatnu medalju. Među veteranima Mihael Štebih osvojio je srebrnu medalju dok je Božidar Vurušić zauzeo četvrto mjesto.