4 C

Streličari Katarine Zrinski u M. Subotici osvojili 12 medalja

Streličarski klub Katarina Zrinski Čakovec bio je domaćin za oko stotinu stotinu streličara iz čitave Hrvatske koji se uvijek rado vračaju na turnir u Maloj Subotici.

Na ovom turniru iz našeg čakovečkog kluba nastupilo je 17 natjecatelja, a osvojili su 12 medalja.

U stilu olimpijski luk dječaci do 12 godina, Matija Talaš osvojio je brončanu medalju a Leon Kolarić zauzeo je četvrto mjesto. Među dječacima do 14 godina Ivor Nikolić osvojio je srebrnu medalju. U seniorskoj kategoriji Mladen Kodba zauzeo je 6. mjesto, Karlo Cilar zauzeo je 7. mjesto, Štebih Mihael 8. mjesto i Tihomir Miljan 10 mjesto. Među seniorkama Sanela Kovačić zauzela je 4. mjesto. U stilu standardni luk među kadetima Jan Miljan osvojio je zlatnu medalju, dok je među dječacima do 12 godina Vid Muškinja osvojio zlatnu medalju.

U stilu goli luk među seniorkama Mija Mance osvojila je zlatnu medalju.

U stilu složeni luk među kadetima Štefan Granatir osvojio je zlatnu medalju. Među seniorima Krunoslav Sušec osvojio je srebrnu medalju, a među veteranima Stijepan Oehler osvaja zlatnu medalju. U stilu dugi luk kadeti Ian Paska osvojio je zlatnu medalju.

U stilu instiktivni luk među kadetkinjama Lana Žnidarić osvojila je zlatnu medalju, dok je među seniorima Krešimir Štrukelj osvojio brončanu medalju.