U 6. kolu s 19 pobjeda osjetno uspješniji su bili domaći, a naročito su, sa svih 5 pobjeda, domaćini bili raspoloženi u 2. ligi.
U derbiju 1. lige Mihovljan 3 Prima biro je bio bolji od branitelja naslova ZEN-Šenkovca 2, a Hodošan 1 je u 2. ligi upisao već četvrtu pobjedu od 10:0. Dvije utakmice su odgođene, a nakon neuspješnih pokušaja voditelja ekipa Liga odbor je odredio termin odigravanja zaostale utakmice 3. kola u 3. ligi između Čakovca 3 i Hodošana 2.
Ishod derbija 1. lige je riješen tek u zadnjoj partiji pobjedom Nikole Mikaca nad Božidarom Krnjoulom, a Šenkovčane je u igri tricom do partije odluke držao Matija Barić. Putjane Brid su nanijele katastrofalan poraz MSTC Čakovcu 2 i s njim se bodovno izjednačile na trećemu i četvrtom mjestu, a u susretu ekipa iz donje polovice tablice Kos-Kotoriba 2 i Nedelišće 1 su podijelili bodove kod čega je pobjedu za 1 bod za Kotoripčane u zadnjoj partiji protiv Alena Veselog iščupao mladi David Čukulic, a 3 upisao Stjepan Vidović. Utakmica između Mihovljana 2 i HE-DRE 1 je odgođena.
Dvije maksimalne pobjede u 2. ligi. Već četvrta Hodošana 1, koji je savladao ZEN-Šenkovca 3 i s tek 3 izgubljene partije uvjerljivo je najbolja ekipa u svim ligama i HE-DRE 4 predvođene povratnicom u ekipu Nedeljkom Munđar nad Donjim Kraljevcem 2. Uvjerljive su bile i Putjane MLD protiv Preloga 1 iz kojega ih je tricom namučio Dubravko Hozjak, kao i Mala Subotica 1 protiv Lopatinca 1 uz tricu Ivice Pongračića. Teže, tek pobjedom Igora Vesenjaka nad Anđelkom Radmanićem u zadnjoj partiji, prsotiv Kos-Kotoribe 3 do oba boda su došli igrači Goričana 1, a Kotoripčani su izgubili i odgođenu utakmicu 4. kola od Putjana MLD.
Vodećemu u 3. ligi ŠŠK Čaku je odgođena utakmica protiv Preloga 1 zbog dvojice Preločanaca, što nije iskoristio Čakovec 2 da ga preskoči na tablici, jer je protiv trećega klupskoga sastava, porazom Damira Rožmana od Gorana Spahije u zadnjoj partiji, izgubio bod. Drugi poraz je, u gostima kod Hodošana 2, doživio Zasadbreg 1 pa je zajedno s Lopatincem 2, koji je savladao Čakovca 4 i ZEN-Šenkovcem 4, koji je bio bolji od USTA Belice 1 na diobi trećega do petog mjesta, Beličanci su usto u odgođenoj utakmici 5. kola visoko kao domaćin poraženi i od Hodošana 2 pa su jedina ekipa u ligi bez pobjede.
U derbiju 4. lige vodeći Čakovec 5 je, ponajprije zbog trice Dejana Marčeca, izgubio bod kod Nedelišća 2 pa su mu se malo približili Putjane 3, koje su visoko porazile Dragoslavec Brega, Mihovljan 5, koji je, tek uz otpor Stanislava Sovića, bio uvjerljiv protiv Kos-Kotoribe 4 i Goričan 3, koji je u gostima savladao Mihovljana 4. U srazu ekipa iz donje polovice tablice Lopatinec 3 je u gostima preokrenuo u svoju korist vodstvo HE-DRE 2 od 3:2 u 7:3 i na tablici sustigao Kotoripčane.
U 5. ligi sve tijesni rezultati, a u svih 5 utakmica o bodu ili 2 su rješavale zadnje partije. Vodeće Putjane 4 su bile na mukama kod USTA Belice 2, a svojom trećom pobjedom oba boda im je donio najbolji igrač lige Renato Novak, a ui zaostaloj utakmici 5. kola izgubili bod u Donjem Kraljevcu. S Beličancima se na tablici na drugom i trećem mjestu izjednačio ZEN-Šenkovec 5, kojemu je u gostima kod Čakovca Rozike biroa, također trećom pobjedom, 2 boda donio Miljenko Peras, a Sveta Marija je, tricom i dobivenom zadnjom partijom Davida Štefića došla do pobjede nad Donjim Kraljevcem 1. Prvu pobjedu su pak upisali igrači USTA Belice 3, koji su, uz tricu Josipa Habijana, na dnu tablice i dalje ostavili Donjega Vidovca 1.
HE-DRA 3 je u 6. kolu 6. lige doživjela svoj prvi poraz. I to u zadnjoj partiji u kojoj je svojom trećom pobjedom bodove Donjemu Vidovcu 2 donio Zoran Matulin. Pobjedom nad Putjanama 5 na vrhu ju je sustigao Čakovec 6 za koji je tricu upisao Dinko Jožić, a s bodom zaostatka ih prati Mala Subotica 2 nakon što je u gostima bila bolja od Goričana 5. Donji Vidovec 3 je nakon vodstva od 5:4 u zadnjoj partiji, unatoč trici Marka Kedmenca, izgubio bod kod Preloga 3, a svoj peti poraz su, u gostima kod Goričana 4, doživjeli igrači Nedelišća 3.
U 7. ligi vodeća trojka ne zna za poraz. Sveta Marija 2 je uz trice Josipa Čižmešije i Damira Kosa u gostima potpuno nadigrala drugi sastav Zasadbrega, a uvjerljiva je bila i šesta ekipa Mihovljana protiv Preloga 5. Klinci iz Kos-Kotoribe 5, kojima je tricom prijetio samo Marijan Cerovec, su u zadnjoj partiji pobjedom Dine Sovića nad Božidarom Mihalicem, osvojili bodove protiv Čakovca Stare vage, kojega su, nakon visoke pobjede nad Prelogom 4 na tablici sustdigli igrači Lopatinca 4. Prvu pobjedu, nad Svetom Marijom 3, su uknjižile i djevojčice iz Kos-Kotoribe 6, koje su u gostima bile bolje od Svete Marije 3.
- LIGA
Mih. 3 Prima biro – ZEN-Šenkovec 2 6:4
Kos-Kotoriba 2 – Nedelišće 1 5:5
Putjane Brid – MSTC Čakovec 2 9:1
Mihovljan 2 – HE-DRA 1 odgođeno
Odg. utakmica 5. kola
HE-DRA 1 – ZEN-Šenkovec 2 2:8
TABLICA
1. | Mihovljan 3 PB | 6 | 6 | 0 | 0 | 46:14 | 12 |
2. | ZEN-Šenkovec 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 42:18 | 10 |
3. | Putjane Brid | 6 | 4 | 0 | 2 | 41:19 | 8 |
4. | MSTC Čakovec 2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 38:22 | 8 |
5. | Mihovljan 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 19:31 | 3 |
6. | Nedelišće 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 22:38 | 3 |
7. | Kos-Kotoriba 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 15:45 | 2 |
8. | HE-DRA 1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 7:43 | 0 |
Najuspješniji igrači/igračice: Barić (Z-Š 2) 18/0, Preksavec (PB) 16/2, Bujan (Mih 3) 7/1, N. Mikac (Mih 3) 12/3, Marušić (Mih 3) 11/3, Škoda (MSTC 2) 14/4, Vresk (Mih 3) 12/4, Jurinec (Z-Š 2) 12/5, Panić (MSTC 2) 12/6…
- LIGA
Putjane MLD – Prelog 1 7:3
Goričan 1 – Kos-Kotoriba 3 6:4
Hodošan 1 – Šenkovec 3 10:0
Mala Subotica 1 – Lopatinec 1 7:3
HE-DRA 4 – Donji Kraljevec 2 10:0
Odg. utakmica 4. kola
Putjane MLD – Kos-Kotoriba 3 8:2
TABLICA
1. | Hodošan 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 57:3 | 12 |
2. | Putjane MLD | 6 | 5 | 0 | 1 | 36:24 | 10 |
3. | Goričan 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 35:25 | 9 |
4. | Mala Subotica 1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 32:28 | 6 |
5. | ZEN-Šenkovec 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 29:31 | 6 |
6. | HE-DRA 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 25:35 | 6 |
7. | Prelog 1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 23:37 | 4 |
8. | Lopatinec 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 22:38 | 3 |
9. | Kos-Kotoriba 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 23:37 | 2 |
10. | Donji Kraljevec 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 18:42 | 2 |
Najuspješniji igrači/igračice: Paula Markati (Hod 1) 18/0, D. Hozjak (Pr 1) 15/0, Suhodolčan (Hod 1) 12/0, Vidović (Hod 1) 17/1, Vesenjak (Gor 1) 12/2, Pongračić (MS 1) 14/4, Dina Ratajec (Z-Š 3) 8/3, Koprivec (MLD) i Anja Novak (Z-Š 3) 13/5, Grd (Gor 1) 12/6…
- LIGA
Lopatinec 2 – Čakovec 4 6:4
Hodošan 2 – Zasadbreg 1 6:4
ZEN-Šenkovec 4 – USTA Belica 1 8:2
Čakovec 2 – Čakovec 3 5:5
Prelog 2 – ŠŠK Čak odgođeno
Odg. utakmica 5. kola
USTA Belica 1 – Hodošan 2 2:8
TABLICA
1. | ŠŠK Čak | 5 | 5 | 0 | 0 | 36:14 | 10 |
2. | Čakovec 2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 39:21 | 10 |
3. | Zasadbreg 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 35:25 | 7 |
4. | Lopatinec 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 34:26 | 7 |
5. | ZEN-Šenkovec 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 29:31 | 7 |
6. | Hodošan 2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 25:25 | 5 |
7. | Čakovec 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 26:24 | 4 |
8. | Čakovec 4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 26:34 | 4 |
9. | Prelog 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16:34 | 2 |
10. | USTA Belica 1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 14:46 | 0 |
Najuspješniji igrači/igračice: N. Magdalenić (Zas) 16/1, Rožman (ČK 2) 13/2, Zvonar (Čak) 11/2, Uršanić (ČK 2) 15/3, Golob (Hod 2) 10/2, Rapaić (ČK 4) 13/3, Spahija (ČK 3) 12/3, Bašek (Čak) 9/3, Hajdinjak (Z-Š 4) 12/6…
- LIGA
Nedelišće 2 – Čakovec 5 5:5
Mihovljan 5 – Kos-Kotoriba 4 7:3
Putjane 3 – Dragoslavec Breg 9:1
HE-DRA 2 – Lopatinec 3 3:7
Mihovljan 4 – Goričan 3 4:6
TABLICA
1. | Čakovec 5 | 6 | 5 | 1 | 0 | 44:16 | 11 |
2. | Nedelišće 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 37:23 | 9 |
3. | Putjane 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 36:24 | 8 |
4. | Mihovljan 5 | 6 | 2 | 3 | 1 | 35:25 | 7 |
5. | Goričan 3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 30:30 | 7 |
6. | Lopatinec 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 33:27 | 6 |
7. | Kos-Kotoriba 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 30:30 | 6 |
8. | HE-DRA 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 30:30 | 5 |
9. | Mihovljan 4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 18:42 | 1 |
10. | Dragoslavec Breg | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:53 | 0 |
Najuspješniji igrači/igračice: Marčec (Ned 2) 17/1, Sović (Kos-K 4) 14/1, Šimon (ČK 5), Do. Toplek (Mih 5) 16/2, Šoltić (Put 3) 14/4, Lo. Varga (Mih 5) 9/3, Barbić (ČK 5) 13/5, Štefičar (Lop 3), Murković (Put 3) 12/6…
- LIGA
USTA Belica 2 – Putjane 4 4:6
Sveta Marija 1 – Donji Kraljevec 1 6:4
USTA Belica 3 – Donji Vidovec 1 5:5
Čakovec Rozika b. – ZEN-Šenkovec 5 4:6
Putjane 7 – Goričan 2 4:6
Odg. utakmica 5. kola
Donji Kraljevec 1 – Putjane 4 5:5
TABLICA
1. | Putjane 4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 43:17 | 11 |
2. | USTA Belica 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 40:20 | 9 |
3. | ZEN-Šenkovec 5 | 6 | 4 | 1 | 1 | 36:24 | 9 |
4. | Donji Kraljevec 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 33:27 | 6 |
5. | Sveta Marija 1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 30:30 | 6 |
6. | Putjane 7 | 6 | 3 | 0 | 3 | 29:31 | 6 |
7. | Čakovec R. biro | 6 | 3 | 0 | 3 | 29:31 | 6 |
8. | USTA Belica 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 22:38 | 3 |
9. | Goričan 2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 20:40 | 2 |
10. | Donji Vidovec 1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 18:42 | 2 |
Najuspješniji igrači/igračice: R. Novak (Put 4) 17/1, Šupljika (DK 1) 14/3, Peras (Z-Š 5) 12/3, Puškadija (Put 4), Sirc (RB), D. Novak (Z-Š 5) 10/3, Štefić (SM 1), D. Sečan (UB 2) 13/5, Godina (UB 2) 9/4…
- LIGA
Donji Vidovec 2 – HE-DRA 3 6:4
Goričan 5 – Mala Subotica 2 4:6
Prelog 3 – Donji Vidovec 3 5:5
Goričan 4 – Nedelišće 3 8:2
Čakovec 6 – Putjane 5 7:3
TABLICA
1. | HE-DRA 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 41:19 | 10 |
2. | Čakovec 6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 36:24 | 10 |
3. | Mala Subotica 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 40:20 | 9 |
4. | Putjane 5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 32:28 | 7 |
5. | Donji Vidovec 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 30:30 | 6 |
6. | Donji Vidovec 2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 30:30 | 6 |
7. | Goričan 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 31:29 | 5 |
8. | Goričan 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 25:35 | 3 |
9. | Prelog 3 | 6 | 0 | 2 | 4 | 19:41 | 2 |
10. | Nedelišće 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16:44 | 2 |
Najuspješniji igrači/igračice: Železnjak (Put 5) 13/1, N. Varga (HE-DRA 3) 12/1, Kedmenec (DV 3) 16/2, Jožić (ČK 6) 14/2, Jelenić (ČK 6) 14/4, Pintarić (MS 2) 12/4, Šajn (DV 3), Vrbanec (Put 5) 11/4, Matulin (DV 2) 13/5…
- LIGA
Zasadbreg 2 – Sveta Marija 2 2:8
Kos-Kotoriba 5 – Čakovec Stara vaga 6:4
Mihovljan 6 – Prelog 5 7:3
Lopatinec 4 – Prelog 4 9:1
Sveta Marija 3 – Kos-Kotoriba 6 2:8
TABLICA
1. | Sveta Marija 2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 51:9 | 12 |
2. | Mihovljan 6 | 6 | 6 | 0 | 0 | 45:15 | 12 |
3. | Kos-Kotoriba 5 | 6 | 6 | 0 | 0 | 43:17 | 12 |
4. | Lopatinec 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 41:19 | 7 |
5. | Čakovec St. vaga | 6 | 3 | 1 | 2 | 36:24 | 7 |
6. | Prelog 5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 29:31 | 4 |
7. | Zasadbreg 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 28:32 | 4 |
8. | Kos-Kotoriba 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 19:41 | 2 |
9. | Prelog 4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:56 | 0 |
10. | Sveta Marija 3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:56 | 0 |
Najuspješniji igrači/igračice: Bodalec (Mih 6) 18/0, Cerovec (ČK SV) 12/0, N. Baša (Mih 6) 17/1, J. Čižmešija (SM 2) 16/1, D. Kos (SM 2) 12/1, Dornik (Kos-K 5) 9/2, D. Sović (Kos-K 5) 13/3, Kovačić (Lop 4) 14/4, Di. Mustač (SM 2) 10/3, Šafarić (Pr 5) 13/5, Pišpek (Kos-K 5) 10/4…
Autor: Franjo Flac