RK Nedelišće uvjerljivo pobjedilo Vidovec

U nastavak prvenstva 3.HRL Sjever rukometaši Nedelišća krenuli su pobjedom.

Na svom parketu pobijedili su drugu ekipu Vidovca rezultatom 37:18, poluvrijeme 17:9. Utakmica je bila neizvjesna samo u prvih nekoliko minuta do rezultata 6:6. Borbenom obranom, odličnim golmanima i realizacijom u napadu domaći rukometaši već na poluvrijeme odlaze s osam golova prednosti.

Drugi dio utakmice samo preslika prvog, a rezultat 29:12 u 45. minuti govori koliko su domaći bili raspoloženi. Trener Buvač daje priliku svim igračima i oni je maksimalno iskorištavaju.
Nedelišće i dalje ostaje na drugom mjestu sa dva boda manje od prvoplasirang Marofa.