ŽOK Kaštel 2 bez greške protiv neiskusnih Ivančanki

Peto kolo 3. odbojkaške lige – Sjever odigrano je u dvorani OŠ Belica. ŽOK Kaštel 2 uvjerljivo je pobijedio ŽOK Ivanec 3 s 3:0.

Prvi set domaće igračice na svoj servis odmah kreću maksimalno ozbiljno i brzo vode 12:1. Novajlije u ligi, gostujuće igračice, nemaju rješenja na odličan servis Kaštelanki te završavaju isti s pet osvojenih poena. 25:5 za Kaštel 2.

Drugi set trener domaćih daje priliku mlađim igračicama i postaje sv zanimljivije. Borbene, vrlo mlade igračice ŽOK Ivanec 3 pružaju čvrst otpor i cijeli set se igra poen za poen, da bi ipak na kraju završilo 25:23 za ŽOK Kaštel 2.

U trećem setu gostujućim igračicama ponestaje snage i bolja ekipa ŽOK Kaštel 2 lako završava s 25:4.

Ipak je ovo prva sezona natjecanja u ligi za ŽOK Ivanec 3 i sve osim sigurne pobjede Kaštelanki bilo bi veliko iznenađenje.

ŽOK Kaštel 2: Lucija Nađ, Ira Pucko, Anja Šmitran, Leda Peršak, Mirjam Varga, Melani Kanižaj, Hana Laptoš, Laura Frančić, Nika Kamenić, Elena Kosir, Doris Bel, Anja Đuranić, Ema Šoštarić, Anja Pokrivač
Trener: Marko Obadić