Utakmica puna preokreta: Kaštelanke 2 nadjačale OK Plavi

Međimurski derbi 3. kola 3.odbojkaške lige-Sjever zasluženo je pripao Kaštelankama. Konačni rezultat je bio ŽOK Kaštel 2 – OK Plavi 3:2.

U prepunoj dvorani OŠ Belica odigrana je odlična odbojkaška utakmica s puno preokreta.

Prvi set bolje otvaraju gostujuće igračice, uz jako loš servis domaćih koje direktno poklanjaju 6-7 poena u tom trenutku boljim gošćama iz Peklenice koje dobivaju set s 25:22.

Drugi set Kaštelanke kreću odlučnije i završavaju set s 25:20 u svoju korist.

Treći set pun preokreta. Povele su gostujuće igračice 5:1, pa se domaće vraćaju i vode 17:14, ali na kraju set dobivaju igračice OK Plavi s 25:21.

Četvrti set se igra praktički poen za poen, a onda odlučujući trenutak seta, a možda i utakmice. Kaštelanke imaju 15:13 i na svoj servis rade seriju 8:0 te završavaju set s 25:15.

Peti set je nastavak četvrtog, gdje spretnije i bolje Kaštelanke lako završavaju s 15:8.

Čestitke igračicama i jedne i druge ekipe, koje su prezentirale jako dobru odbojku, te gostujućim i domaćim navijačima koji su došli u velikom broju i glasno navijali svaki za svoje.