5.7 C
Utorak, 23 travnja, 2024

Sigurna pobjeda Kaštelanki u novoj ligi

U dvorani OŠ Belica 5. ožujka u 18 sati odigrana je utakmica 2. kola, 2. A odbojkaške lige centar između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Petrinja.

Pred oko 70 gledatelja odigrani je susret 2. kola za mjesta od prvog do četvrtog te sigurna prva pobjeda domaćih igračicama u novoj ligi s rezultatom 3:0.

Malo veći otpor gostujuće igračice pružile su samo u prvom setu gdje su i vodile 12:8, 16:13, ali uz odličan servis i dobar napad Kaštelanke preokreću i dobivaju prvi set 25:20.
Drugi i treći Kaštelanke otvaraju dobro te uz odličnu igru  dobivaju oba seta s 25:14.

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela te su osvojeni prvi bodovi. U sljedećem 3. kolu, Kaštelanke gostuju u Bjelovaru.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Mateja Knezić, Inka Varga, Darina Ivačić, Maja Deban, Ema Frančić, Malinda Vnuk, Dina Sabol, Ria Horvat, Tija Budiša, Mirna Kamenić, Diana Petran
Trener: Željka Obadić

Ekipa OK Petrinja: Tihana Vujčić, Katarina Pavičić, Nika Šoštarić, Inga Kunert, Fabac Lucija, Patricija Krnjajić, Ena Norković, Lucija Ružić, Veronika Jaić, Ana-Marija Gacik, Iva Remeta
Trener: Neđad Kadić