Poslije osam kola Kaštelanke na vodećoj poziciji lige

U školskoj dvorani OŠ Petrinja odigrana je utakmica 8. kola 2. A odbojkaške lige Centar – za mjesta od 1. do 6. između, ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Petrinja.

Kaštelanke su ostvarile sigurnu pobjedu u Petrinji i s rezultatom 3:0 približili se zadanom cilju.

Početkom prvog seta i početnog ispitivanja Kaštelanke kod rezultata 12:10 prelome set i osvajau ga s 25:16. Drugi set počeo je odlično za OK Petrinju i vode na početku 1:8, ali borbene Kaštelanke vraćaju se poslije odličnih servisa na 12:12, zatim se igra poen za poen i kod rezultata 20:20 Kaštelanke pokazuju kvalitetu na kraju seta i osvajaju set s 25:22.

Cijeli treći set je bio izjednačeni, iako su Kaštelanke vodile 12:10 i 17:13, domaće igračice se vraćaju do izjednačenja 19:19. Odličan servis i napad na kraju trećeg seta donijele su Kaštelankama set 25:19 i pobjedu 3:0.

Poslije osam kola Kaštelanke se nalaze na vodećoj poziciji u 2.A NOL centar s 18 bodova, šest pobjeda i dva poraza te set razlikom 21:9.

Sljedeći susret Kaštelanke su domaćini OK Dinamo II Zagreb.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Dijana Šestan, Mirjam Varga, Tija Budiša, Željka Obadić, Ljerka Herman, Inka Varga, Ema Frančić, Ria Horvat, Petra Prprović, Mailinda Vnuk, Iva Bulović, Darina Ivačić.
Trener: Marko Obadić