13.9 C
Subota, 20 travnja, 2024

I odlični navijači pomogli da Kaštelanke svladaju odbojkašice iz Bjelovara

U dvorani OŠ Belica 21. listopada u 18 sati odigrana je utakmica 2. kola, 2. A odbojkaške lige Centar, između ŽOK Kaštel Pribislavec i ŽOK Bjelovar.

Pred punim gledalištem u OŠ Belica odigrani je susret 2. kola u 2. A odbojkaškoj ligi Centar te pobjeda Kaštelanki 3:2. Cijeli susret protekao je u odličnoj igri oba sastava te se pobjednik pobjednik odlučio u pet setova.

Prvi set protekao je u dominaciji Kaštelanki i zasluženo osvajaju prvi set 25:22. Drugi set gostujuće igračice krenule su odlično i cijeli set vodile te uz odličan servis dobile set 25:17.

Treći set su domaće igračice imale vodstvo 12:8 i 19:15, ali borbenošću gostujuće igračice preokreću na 22:24. Kaštelanke serviraju odlična četiri servisa i s odličnim poenom dobivaju treći set s 26:24. Četvrti set gostujuće igračice vodile su te dominirale cijeli set i dobile s 25:16.

Peti set nije ponudio neizvijesnost, Kaštelanke su dominirale od prvog poena i zasluženo pobijedile u petom setu s 15:10.

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela koji su bili sedmi igrač i pomogli u velikoj pobijedi.

Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec gostuje kod OK Kitro Varaždin II.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Dina Šestan, Dina Sabol, Tija Budiša, Matea Knezić, Mirna Kamenić, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Ria Horvat, Mirjam Varga, Iva Bulović, Darina Ivačić.
Trener: Marko Obadić

Ekipa OK Bjelovar: Andričević Ivona, Jana Segin, Dorotea Jelić-Balta, Lukačin Marijana, Skukan Karla, Jurišić Klara, Štimac Ana Marija, Aurora Grzelja, Ušarević Ana Marija.