7.1 C

Odbojkašice ŽOK Kaštel Pribislavec slavile u Bjelovaru

U dvorani I. OŠ Bjelovar 11. ožujka u 16 sati odigrana je utakmica 3. kola 2A odbojkaške lige Centar između ŽOK Bjelovar i ŽOK Kaštel Pribislavec.

Odlična utakmica pred oko 80 gledatelja odigrana je Bjelovaru u 3. kolu drugog kruga u 2A odbojkaškoj ligi Centar i pobjeda je pripala odličnim Kaštelankama s rezultatom 3:1.

Iako su u susret krenule rezervirano i prvi set izgubile 25:19, Kaštelanke su odigrale odlično u sljedeća tri seta i prikazale uvjerljivu igru te slavile s 25:22, 25:18 i 25:15.

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela te su bili sedmi igrač. Poslije izgubljena dva susreta u prvoj krugu Kaštelanke su na najbolji mogući način uzvratile za te poraze.

Sljedeći susret u 4. kolu ŽOK Kaštel igra s OK Plavi zmaj.

Ekipa Ok Bjelovar: Andričević Ivona, Bočnjak Josipa, Crkusnac Željka, Celić Doroteja, Lukačin Marijana, Skukan Karla, Jelić Dora, Dragašević Maja, Jurišić Klara, Štimac Ana Marija, Breškić Vanessa, Ušarević Ana Marija

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Mateja Knezić, Inka Varga,Darina Ivačić, Ema Frančić, Malinda Vnuk, Dina Šestan, Tija Budiša,Ria Horvat, Iva Bulović, Mirna Kamenić, Mirijam Varga, Dijana Petran
Trener: Marko Obadić