13.9 C

Obojkašima Centrometala bod na otvaranju sezone Superlige

Odbojkaši Međimurje Centrometala u subotu, 7. listopada, krenuli su u novu sezonu Superlige, najvišeg razreda domaće odbojke.

U sklopu prvoga kola gostovali su kod novog člana lige Medicinara u dvorani u Trnskom te upisali poraz 3:2 u setovima.

Prvi izjednačeni set pripao je domaćinima rezultatom 25:23, dok su u drugom Međimurci na trenutak pali što su domaćini iskoristili te s 25:15 povećali vodstvo.

Centrometal je dobivenim trećim setom 25:21 smanjio rezultat, a do prvog boda u sezoni došao je u napetoj četvrtoj dionici koja im je pripala s 30:28.

Ipak, Zagrepčani su odlučujući peti set dobili s 15:11, upisavši tako dva boda na otvaranju.

Najefikasniji igrač Centrometala bio je Bogdanović s 33 poena.

U sljedećem kolu u petak, 13. listopada, u dvorani Aton u Nedelišću, Međimurci dočekuju zagrebačku Mladost.

Izvor: klikaj.hr