Obje ekipe ŽOK Kaštel Pribislavec uvjerljivo do pobjeda

U dvorani OŠ Belica 10. prosinca u 17.30 sati odigrana je utakmica 8. kola, 2. A odbojkaške lige Centar, između ŽOK Kaštel Pribislavec i OK Brcko Brckovljani.

Sigurna pobjeda Kaštelanki u 8. kolu. Cijeli susret protekao je u odličnoj igri i sva tri seta osvojile su bez većih problema. Rezultat govori o dominaciji na terenu u sva tri seta 25:8, 25:12 i 25:12

Poslije osam kola Kaštelanke su vodeći sastav lige, imaju sedam pobjeda uz jedan poraz, osvojenih 20 bodova i set razlika 23:7.

Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec igra derbi susret s ekipom ŽOK Bjelovar je u nedjelju, 16. prosinca, u Bjelovaru.

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Dina Šestan, Mirjam Varga, Željka Obadić, Matea Knezić, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Iva Bulović, Darina Ivačić, Tija Budiša, Mirna Kamenić.
Trener: Marko Obadić

U istoj dvorani, istog dana, u 15.30 sati odigrana je utakmica 9. kola, 3. odbojkaške lige Sjever, između ŽOK Kaštel II Pribislavec i OK Nedelišće Elting II.

Sigurna pobjeda mladih Kaštelanki u 9. kolu, sva tri seta osvojile su sigurnim servisom i borbenošću. Malo veći otpor gostujuće igračice prikazale su samo u prvom setu, 25:22. Drugi i treći set mlade Kaštelanke osvojile su sigurno s 25:17 i 25:7. Priliku su iskoristile sve igračice i svojom igrom opravdale povjerenje trenera.

Poslije devet kola Kaštelanke su na drugom mjestu lige, imaju osam pobjeda uz jedan poraz, osvojenih 23 bodoa i set razlika 25:7.

Sljedeći susret ŽOK Kaštel II Pribislavec igra derbi susret s ekipom OK Varaždin Kitro III u Varaždinu.

Ekipa ŽOK Kaštel II u sastavu: Lucija Nađ, Anja Šmitran, Mirna Kamenić, Leda Peršak, Mirjam Varga, Ria Horvat, Laura Frančić, Elena Kosir, Hana Laptoš, Melani Kanižaj, Anja Đuranić, Ema Šoštarić, Ira Pucko, Doris Bel