Međimurski odbojkaški derbi pripao Kaštelankama

U dvorani OŠ Belica 3. prosinca u 17.30 sati odigrana je utakmica 7. kola Druge A odbojkaške lige Centar između ŽOK Kaštel Pribislavec i ŽOK Štrigova.

Međimurski derbi donio je sigurnu pobjedu Kaštelanki 3:0. Cijeli susret protekao je u odličnoj igri Kaštelanki i sva tri seta osvojile su bez većih problema.

U prvom setu od početka Kaštelanke vode cijeli set i osvajaju s 25:18. Drugi set dominiraju uz odličan servis i osvajaju s 25:21. I treći set je pripao Kaštelankama s 25:18.

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela, ali i gostujućih navijača, a poslije sedam kola Kaštelanke su vodeći sastav lige. Imaju šest pobjeda uz jedan poraz, osvojeni 17 bodova i set razlika 20:7.

Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec domaćin je OK Brcko u nedjelju, 10. prosinca.