5.6 C
Utorak, 19 ožujka, 2024

Kaštelanke odnijele pobjede u Drugoj i Trećoj ligi

U prvom kolu 3. odbojkaške lige-Sjever odigrana je utakmica između ŽOK Kaštel Pribislavec i ŽOK Vinica

Prvi set Kaštelanke odmah kreću silovito, kako i priliči viceprvakinjama lige sezone 2016/2017, i ostavljaju gošće na 6 poena.

Drugi i treći set trener domaćih daje priliku svim igračicama iz zapisnika što one koriste na najbolji moguči način i sigurno privode utakmicu kraju.
Drugi set dobivaju 25:19, a treći 25:11. Konačni rezultat je ŽOK Kaštel – ŽOK Vinica 3:0.

ŽOK Kaštel: Anja Šmitran, Mirna Kamenić, Leda Peršak, Mirjam Varga, Melani Kanižaj, Ria Horvat, Laura Frančić, Doris Bel, Anja Đuranić, Ira Pucko, Anja Pokrivač, Elena Kosir
Trener: Marko Obadić

ŽOK Vinica: Elena Krajcer, Dorotea Žmegač, Antonija Ivančić, Magdalena Hrženjak, Patricija Žmegač, Dea Šipek, Valentina Hudoletnjak, Barbara Horvat, Andrea Verbić.

U dvorani OŠ Stjepan Radić u Brckovljanima 15. listopada u 16.00 sati odigrana je utakmica 1. kola 2. A odbojkaške lige Centar-skupina Sjever između OK Brcko i ŽOK Kaštel Pribislavec.

Zanimljivi susret prvog kola u novoj sezoni te odlična, borbena i sigurna pobjeda Kaštelanki 3:0.

U prvom i drugom setu Kaštelanke pokazale su dominaciju te bez većih problema osvojile s 25:14 i 25:17. U trećem setu domaće igračice su vodile 12:8, ali su Kaštelanke pokazale kvalitetu i preokretom dobile treći set s 25:17.

U drugom kolu u goste dolazi sastav Žok Bjelovar te se pozivaju svi navijači da dođu navijati u dvoranu OŠ Belica.

Ekipa OK Brcko: Pavečić Tea, Pavečić Ana, Pavečić Mia, Toljan Katarina Morena Opačak Adrijana, Stojanović Manuela, Njegač Bendra, Jukić Josipa
Trener: Holik Jasna

Ekipa ŽOK Kaštel u sastavu: Dina Šestan, Dina Sabol, Tija Budiša, Matea Knezić, Mirna Kamenić, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Ria Horvat, Mirjam Varga, Iva Bulović, Darina Ivačić.