Kaštelanke ekipa II i III protivnicama očitale lekciju

U dvorani OŠ Belica 3. studenog u 19.30 sati odigrana je utakmica 4. kola, 3. Nacionalne odbojkaške lige Sjever-skupina A, između ŽOK Kaštel Pribislavec II i OK Kitro Varaždin III.

U četvrtom kolu odigrao se odličan susret.

Cijeli susret Kaštelanke su odigrale koncentrirano te bez većih problema osigurale pobjedu 3:0 po setovima 25:7, 25:17 i 25:22.

Poslije četiri kola Kaštelanke imaju tri pobjede i jedan poraza, a u petom kolu ŽOK Kaštel II gostuje kod OK Lepoglava sljedeći vikend.

Ekipa ŽOK Kaštel II u sastavu: Pokrivač Anja, Šmitran Anja, Jelenić Azra, Peršak Leda, Kanižaj Melani, Frančić Laura, Kamenić Mirna, Mesarić Rita, Tija Budiša, Mirjam Varga, Jelena Remenar, Iva Bulović
Trener: Marko Obadić

Također, u dvorani OŠ Belica istog dana u 17.30 sati odigrana je utakmica 4. kola, 3. Nacionalne odbojkaške lige Sjever-skupina B, između ŽOK Kaštel Pribislavec III i OK Kitro Varaždin IV.

Pobjeda Kaštelanki 3:1, po setovima 25:12, 25:21, 21:25 i 25:21. Cijeli susret mlade Kaštelanke su odigrale odlično prva dva seta, osim u trećem setu mala dekoncentracija i set su osvojile gostujuće igračice.

Četvrti set poslije velike borbe za svaki poen Kaštelanke osvajaju set i pobjeđuju.

Poslije dva odigrana susreta mlade Kaštelanke ostvarile su sve dvije pobjede. Sljedeći susret ŽOK Kaštel III odigrati će u petom kolu s ekipom OK Lepoglava II sljedeći vikend.

Ekipa ŽOK Kaštel III u sastavu: Lucija Nađ, Lorena Balog, Dori Bel, Nika Kamenić, Katarina Fumić, Žana Vuković, Laptoš Hana, Patricija Novak, Nika Capan, Azra Jelenic