Treća HNL: Međimurje prosulo pobjedu u sudačkoj nadoknadi

Trećeligaš Međimurje se vratilo iz Požege s bodom, ali moglo je uzeti sva tri.

U jednoj otvorenoj utakmici Slavonija je povela već u 1. minuti.

Nakon ubačaja iz auta, lopta je došla do Majstorovića koji pogađa iz neposredne blizine.

Međimurje je u šoku, ali domaćini ne koristi dvije izgledne prilike za povećanje
vodstva kada golman Bešenić dobro intervenira.

U 20. minuti prva šansa Međimurja, ali Munivrana pogađa domaćeg vratara. Poslije toga pa sve do kraja utakmice dominacija je gostiju iz Čakovca.

U 31.min nakon dodavanja Slunjskog Filip Škvorc koji se danas mogao proslaviti zabija za 1:1.

Isti igrač u 40. minuti postiže drugi gol za Međimurje nakon centaršuta Šimunića. U 42. minuti Škvorc pogađa stativu i na odmor se odlazi vodstvom Međimurja 2:1.

U drugom dijelu domaćin pokušava preskakanjem igre i dugim loptama izjednačiti, ali bezuspješno.

Međimurje kontrolira igru i stvara šanse. Još jednu izglednu ne koristi danas odličan Filip Škvorc kada u 68. minuti pogađa prečku.

I kada se činilo da sva tri boda odlaze u Čakovec, nakon jedne ispucane lopte, koja pogađa Branilovića, odbija se do Bobana koji u zadnjoj minuti sudačke nadoknade pogađa za 2:2.

U nedjelju s početkom u 17 sati Koprivnica ugošćuje Slaviju iz Pleternice, a Varteks je gost druge ekipe Osijeka.

Izvor i foto: klikaj.hr