4 C

Treća HNL Istok: Munivrana pogodio za tri boda Međimurja

U Čakovcu je Međimurje pobijedilo goste iz Čepina minimalnim rezultatom 1:0, iako je po šansama mogla biti još veća razlika.

Već u četvrtoj minuti domaćin je mogao doći u vodstvo iz kaznenog udarca, ali Režić pogađa stativu. Gosti se uglavnom brane, a igrači Međimurja uglavnom promašuju.

Ipak, u drugom dijelu u 59. minuti Munivrana ulazi u kazneni prostor gostiju i s deset metara vrhom kopačke zabija za 1:0. Nakon toga pa do kraja domaći su se propisno ispromašivali, ali tri boda ostaju u Čakovcu.

Varteks je gostovao kod Pleternice i izgubio od domaće Slavije 3:1. Ovom pobjedom Slavija je privremeno došla na prvo mjesto, dok je Varteks uz Belišće prikovan za samo dno.

Koprivnica je izgubila bodove u posljednjoj minuti. Domaći Oriolik poveo je u 21. minuti golom Marušića, a izjednačenje gostima donio je Kovačić. Međutim, drugim golom Marušića u 90. minuti bodovi ostaju u Oriovcu.

Izvor i foto: klikaj.hr