Polet iz Svetog Martina na Muri i Nedelišće jedini ostali stopostotni

Nedelišće i Polet iz Svetog Martina na Muri za sada jedini imaju stopostotni učinak nakon četiri odigrana kola u Četvrtoj HNL Čakovec – Varaždin.

U ovom kolu Polet je uvjerljivo pobijedio kod kuće Plitvicu iz Gojanca 5:1 koja je sada na samom dnu bez ijednog boda.

Već u prvom poluvremenu golovima Hercega u 4. minuti, Radikovića u 17. i najboljeg strijelca lige Medveda u 32. minuti Polet uvjerljivo vodi 3:0.

U drugom dijelu pobjedu potvrđuju Goričanec i Barat, a počasni gol za goste postiže Tomašić.

Nedelišće je četvrtu uzastopnu pobjedu iščupalo u gostima protiv Novog Marofa doslovce u posljednjim minutama.

U jednoj čvrstoj utakmici s prilikama s obje strane Nedelišće je do pobjede došlo ponovo golom jockera Nikole Mandića u 87. minuti uz asistenciju Nenada Vibovca.

Dvije minute prije gola domaćinu je poništen gol zbog zaleđa.

U Kućanu Donjem nakon vodstva gostiju veliki preokret.

Mladost Komet iz Preloga imala je u 15. minuti vodstvo 0:2 golovima Golubića i Tišljarića, ali je sve brzo prosula.

Zelengaj prvo izjednačuje golovima Leskovara i Horvat Vilima u prvom dijelu.

U drugom poluvremenu domaćin dominira i golovima Vrbanića, Soldateka i Horvat Ernesta Zelengaj uvjerljivo 5:2 dobija susret protiv gostiju iz Preloga.

U derbiju neporaženih ekipa s maksimalnim učinkom u Murskom Središću između Rudara i Podravine susret je završio s nepopularnih 0:0.

Rudar je u susret ušao bez kartoniranih Risonjića, Šardija i Zadravca i protiv favorita iz Ludbrega uspio ostati i nakon četvrtog kola neporažen i dijeli visoko treće mjesto.

U općinskom derbiju u Slakovcu pred 350 gledatelja podjela bodova. U susretu domaće Slobode i gostiju iz susjednog Dunjkovec-Pretetinca gledatelji su vidjeli golove pred kraj susreta.

Domaćini su došli u vodstvo u 68. minuti golom Ivanuše, a rezultat je izjednačio u 88. minuti Japanac Yokoyama.

Važno je spomenuti da je inače miran trener gostiju Želimir Orehovec već u prvom dijelu nezadovoljan odlukama suca utakmice Dumančića odstranjen s klupe.

U nedjeljnoj matineji Sloga je savladala Pušćine 2:0 u ne previše lijepoj utakmici golovima Bakse u 35. minuti i Antonovića u posljednjoj minuti.

Od 56. minute Pušćine su igrale bez isključenog Punčeca koji je dobio crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača u prekidu igre.

Bednja je konačno došla do prve pobjede u dobroj igri protiv Jalžabeta.

Na svom terenu u Beletincu golove za 2:0 pobjedu postigli su Ivančić u 31.minuti i Sabolić u 87.minuti.

Dinamo iz Domašinca novak u ligi ne prestaje iznenađivati. Pobjedom 2:0 u gostima protiv Nedeljanca s deset bodova za petama je vodećem dvojcu.

Oba gola postigao je, tko bi drugi nego najbolji strijelac Dinama Stjepan Krznar-Čepa.

Prvi je zabio u 35. minuti, a drugi u 73. minuti iz kaznenog udarca. To mu je već šesti gol, a jedan više postigao je igrač Poleta Tomislav Medved.

Nedeljanec je upao u rezultatsku krizu i za sada ima samo jedan bod.

4. HNL ČK-VŽ, 4. kolo:

Sloboda-Međimurec 1:1, Rudar-Podravina 0:0, Zelengaj-Mladost Komet 5:2, Polet-Plitvica 5:2, Sloga-Pušćine 2:0, Nedeljanec-Dinamo 0:2, Bednja Jalžabet 2:0, Novi Marof-Nedelišće 0:1.

Izvor: klikaj.hr

1. Polet (SMNM) 4 4 0 0 14:4 12
2. Nedelišće 4 4 0 0 10:4 12
3. Dinamo (D) 4 3 1 0 9:4 10
4. Podravina 4 3 1 0 5:1 10
5. Rudar 4 3 1 0 5:1 10
6. Sloga (Č) 4 2 1 1 4:3 7
7. Zelengaj 4 2 0 2 14:9 6