Međimurske nogometne lige (nedjelja): Palovčani slavili u Kotoribi

REZULTATI 6.KOLA MNL

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Polet (P) – Bratstvo (J) 2-1, Centrometal – Jedinstvo (GM) 4-1

Pribislavčani su već nakon 7 minuta, poveli zgodicima Ivana Deglina i Ricarda Coste. Poraz Jurovčana, ublažio je Luka Jurović u 63.minuti. U susjedskom derbiju, Jedinstvo je povelo zgoditkom Mihaela Ladića u 4.minuti. Dino Novak, izjednačuje za Centrometal u 18.minuti. Isti igrač, zabija za 2-1 u 33.minuti. Za treći zgoditak domaćina, pobrinuo se Marko Bogović u 75.minuti. Pobjedu Centrometala, potvrđuje kapetan Leon Novak u 85.minuti.

Nedjelja:

Kraljevčan 38 – Mladost (SM) 1-3, Graničar (K) – Dinamo (P) 1-2, Galeb – Trnava 1-3, Spartak – Hodošan 1-1, Sloga (Š) – Podturen 1-0, BSK – Sloboda (S) 4-0

Mladost, Dinamo i Trnava, upisali su gostujuće pobjede, dok su domaće, zabilježili Sloga i BSK. Jedini susret, bez pobjednika, odigran je u Maloj Subotici.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Drava (K) – Jadran 3-1, Naprijed – Omladinac (DS) 3-1, Draškovec-Geothermae – Radnički 4-0, Budućnost (P) – Drava (DM) 3-1, Vidovčan – Borac PMP 4-2, ČSK – Croatia 1-4, Dubravčan – Borac (DH) 3-1, Mladost (I) – Mladost (D) 0-0

Iznenađenja su pobjede Drave, te remi u Ivanovcu. Uspješni domaćini, bili su Naprijed, Draškovec, Dubravčan, Budućnost i Vidovčan.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (Š) – Jedinstvo (NSD) 3-2, Plavi (Pek.) – Sloboda (M) 3-2

Štrukovčani i Pekleničani, upisali su domaće pobjede.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Venera PMP 0-2, Mali Mihaljevec – Donji Koncovčak 3-2, Budućnost (M) – Bratstvo (SV) 3-1, Trnovec – Mura 6-1, Pobjeda – Strahoninec 0-4, Omladinac (M) – Sokol 0-7

Općinski derbi pripao je Veneri, a derbi kola Budućnosti. Uvjerljivi su bili Strahoninec, Sokol i Trnovec.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Bratstvo (P) – Otok 2-0, Vučetinec – Parag 4-3

I u ovoj ligi, pobjede subotnjih domaćina.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Napredak 5-0, Mladost (S) – Međimurje-Čakovec 1-3, Torpedo  – Zebanec 1986 0-1, Dinamo (Ž) – Graničar (N) 2-4

Vodeći dvojac, upisao je nova tri boda. Još su slavili Zebanec i Graničar.