6.4 C

Međimurje u susjedskom derbiju uvjerljivo porazilo Varteks

Popularni White Stonesi, navijači Varteksa, njih dvjestotinjak, tokom cijele utakmice bodrili su svoje igrače. Međutim, to nije bilo dovoljno jer od prve minute igrači Međimurja bili su dominantni i stvorili sijaset šansi.

Najviše se ispromašivao Škvorc koji je u tri navrata promašio nemoguće. Domaći su poveli u 17. minuti kada je nakon ubačaja Sabola iz slobodnog udarca najprisebniji bio Režić. I drugi gol je pao iz prekida. U sudačkoj nadoknadi Sabol je izveo korner, a Ptiček iz blizine zabija za 2:0.

U drugom dijelu ista priča, Varteks se brani i pokušava kontrama. Do povećanja vodstva na 4:0 dolazi u 66. i 67. minuti golovima Škvorca i Munivrane, što je i konačni rezultat. Ovom pobjedom Međimurje je i dalje na trećem mjestu iza BSK-a.

Izvor: klikaj.hr