13.3 C

Međimurje prikazalo prošlosezonsku igru i razmontiralo Belišće

Dominantnu igru u prvom poluvremenu Međimurje je u susretu s posljednjim Belišćem okrunilo u 12. minuti. Nakon prodora Pajića po desnoj strani uslijedio je centaršut i Škvorc posprema glavom loptu u mrežu gostiju.

Nakon toga, pa do kraja prvog dijela, igrači Međimurja pošteno su se ispromašivali.

Ono što nisu uspjeli u prvom poluvremenu, realizirali su početkom drugog dijela s dva pogotka. Prvo je za 2:0 povisio Škvorc na dodavanje Pajića u 53. minuti. Tri minute kasnije i treća asistencija mladog Martina Pajića rezultira povećanjem vodstva. Ovaj put u strijelce se upisao Munivrana za 3:0.

Do kraja utakmice domaćini su postigli još tri pogotka. U 76. minuti u strijelce se upisao Marcijuš, a nakon prekršaja nad Škvorcom u šesnaestercu gostiju iz kaznenog udarca precizan je Režić u 78. minuti za 5:0.

Konačnih i visokih 6:0 djelo je Malenovića koji zabija gol u posljednjoj minuti.

Izvor: klikaj.hr