Četvrtak, 18 travnja, 2024

Međimurje u generalki sa Zagrebom pokazalo dobru formu uoči Bedema i Koprivnice

U generalki pred prvenstvo u subotu je Međimurje bilo domaćin momčadi Zagreba.

Utakmica je završila rezultatom 1:1.

U susretu dva bivša prvo i drugoligaša, a danas trećeligaša, većim dijelom činilo se da se igra prvenstvena, a ne kontrolna prijateljska utakmica.

U žustroj i energičnoj utakmici s puno duela vidjeli smo dvije različite momčadi, dva koncepta.

Ekipa Zagreba u postavi s tri stopera u zadnjoj liniji puna snage i energičnosti, s pokretljivom veznom linijom i visokim pritiskom tri napadača na zadnju liniju Međimurja pokušala je oduzeti loptu domaćinu i brzo doći do gola.

S druge strane ekipa Međimurja koju krasi pas igra s proigravanjima u dubinu u početku nije uspijevala u svom naumu.

Prvi je u vodstvo došao Zagreb u 25. minuti kada iz prekida s desne strane bivši igrač Međimurja pronalazi Tokića koji volejem pogađa suprotni kut vratara Bešenića.

Međimurje ipak uspijeva doći do kontrole igre, do kraja utakmice stvara bezbroj šansi i u drugom poluvremenu preko iskusnog Režića poravnava rezultat na 1:1.

Do prvog kola i utakmice u subotu, 26. kolovoza, protiv Koprivnice, Čakovčance čeka još teški ogled u završnici Hrvatskog nogometnog kupa protiv Bedema u Ivankovu u srijedu, 23. kolovoza.

Izvor i foto: klikaj.hr