II Međimurska liga B 2021/2022 – rezultati
Kolo | Utakmica | Datum i vrijeme | Rezultat |
---|---|---|---|
1. kolo | Sloboda (M) – Budućnost (M) | 22.08.2021. 17:30 | 1:4 |
1. kolo | Hajduk (Š) – Strahoninec | 21.08.2021. 17:30 | 2:1 |
1. kolo | Mura – Plavi | 22.08.2021. 17:30 | 1:5 |
1. kolo | Sloboda (S) – Pušćine | 21.08.2021. 17:30 | 3:1 |
1. kolo | Mali Mihaljevec – Sokol | 22.08.2021. 17:30 | 3:1 |
1. kolo | Trnovec – Vučetinec | 22.08.2021. 17:30 | 3:1 |
1. kolo | Zasadbreg 77 – Omladinac (M) | 22.08.2021. 17:30 | 9:0 |
1. kolo | Pobjeda – Hajduk (B) | 22.08.2021. 17:30 | 1:0 |
2. kolo | Budućnost (M) – Hajduk (B) | 29.08.2021. 17:00 | 4:1 |
2. kolo | Strahoninec – Mura | 29.08.2021. 17:00 | 6:1 |
2. kolo | Plavi – Sloboda (S) | 28.08.2021. 17:00 | 2:4 |
2. kolo | Pušćine – Mali Mihaljevec | 28.08.2021. 17:00 | 5:1 |
2. kolo | Sokol – Trnovec | 29.08.2021. 17:00 | 2:1 |
2. kolo | Vučetinec – Zasadbreg 77 | 28.08.2021. 17:00 | 2:7 |
2. kolo | Omladinac (M) – Pobjeda | 29.08.2021. 17:00 | 2:5 |
2. kolo | Sloboda (M) – Hajduk (Š) | 29.08.2021. 17:00 | 2:0 |
3. kolo | Hajduk (B) – Omladinac (M) | 04.09.2021. 17:00 | 7:0 |
3. kolo | Mura – Sloboda (M) | 05.09.2021. 17:00 | 1:3 |
3. kolo | Sloboda (S) – Strahoninec | 04.09.2021. 17:00 | 0:4 |
3. kolo | Mali Mihaljevec – Plavi | 05.09.2021. 17:00 | 1:2 |
3. kolo | Trnovec – Pušćine | 05.09.2021. 17:00 | 0:1 |
3. kolo | Zasadbreg 77 – Sokol | 05.09.2021. 17:00 | 6:2 |
3. kolo | Pobjeda – Vučetinec | 05.09.2021. 17:00 | 5:0 |
3. kolo | Hajduk (Š) – Budućnost (M) | 04.09.2021. 17:00 | 1:3 |
4. kolo | Sloboda (M) – Sloboda (S) | 12.09.2021. 16:30 | 2:1 |
4. kolo | Strahoninec – Mali Mihaljevec | 12.09.2021. 16:30 | 2:3 |
4. kolo | Plavi – Trnovec | 11.09.2021. 16:30 | 3:2 |
4. kolo | Pušćine – Zasadbreg 77 | 11.09.2021. 16:30 | 1:2 |
4. kolo | Sokol – Pobjeda | 12.09.2021. 16:30 | 6:0 |
4. kolo | Vučetinec – Hajduk (B) | 11.09.2021. 16:30 | 2:4 |
4. kolo | Budućnost (M) – Omladinac (M) | 12.09.2021. 16:30 | 5:1 |
4. kolo | Hajduk (Š) – Mura | 11.09.2021. 16:30 | 1:0 |
5. kolo | Sloboda (S) – Hajduk (Š) | 18.09.2021. 16:30 | 3:0 |
5. kolo | Mali Mihaljevec – Sloboda (M) | 18.09.2021. 16:30 | 3:4 |
5. kolo | Trnovec – Strahoninec | 19.09.2021. 16:30 | 0:3 |
5. kolo | Zasadbreg 77 – Plavi | 19.09.2021. 16:30 | 3:0 |
5. kolo | Pobjeda – Pušćine | 19.09.2021. 16:30 | 1:2 |
5. kolo | Hajduk (B) – Sokol | 18.09.2021. 16:30 | 2:5 |
5. kolo | Omladinac (M) – Vučetinec | 19.09.2021. 16:30 | 1:2 |
5. kolo | Mura – Budućnost (M) | 19.09.2021. 16:30 | 1:0 |
6. kolo | Hajduk (Š) – Mali Mihaljevec | 25.09.2021. 16:00 | 2:0 |
6. kolo | Sloboda (M) – Trnovec | 26.09.2021. 16:00 | 2:1 |
6. kolo | Strahoninec – Zasadbreg 77 | 26.09.2021. 16:00 | 2:1 |
6. kolo | Plavi – Pobjeda | 25.09.2021. 16:00 | 6:0 |
6. kolo | Pušćine – Hajduk (B) | 25.09.2021. 16:00 | 3:1 |
6. kolo | Sokol – Omladinac (M) | 26.09.2021. 16:00 | 7:0 |
6. kolo | Budućnost (M) – Vučetinec | 26.09.2021. 16:00 | 4:0 |
6. kolo | Mura – Sloboda (S) | 26.09.2021. 16:00 | 2:0 |
7. kolo | Mali Mihaljevec – Mura | 02.10.2021. 16:00 | 2:0 |
7. kolo | Trnovec – Hajduk (Š) | 03.10.2021. 16:00 | 2:3 |
7. kolo | Zasadbreg 77 – Sloboda (M) | 03.10.2021. 16:00 | 4:2 |
7. kolo | Pobjeda – Strahoninec | 03.10.2021. 16:00 | 1:5 |
7. kolo | Hajduk (B) – Plavi | 02.10.2021. 16:00 | 4:2 |
7. kolo | Omladinac (M) – Pušćine | 03.10.2021. 16:00 | 0:4 |
7. kolo | Vučetinec – Sokol | 02.10.2021. 16:00 | 3:6 |
7. kolo | Sloboda (S) – Budućnost (M) | 02.10.2021. 16:00 | 2:2 |
8. kolo | Mura – Trnovec | 10.10.2021. 12:23 | 1:2 |
8. kolo | Hajduk (Š) – Zasadbreg 77 | 09.10.2021. 12:23 | 1:2 |
8. kolo | Sloboda (M) – Pobjeda | 10.10.2021. 12:23 | 5:1 |
8. kolo | Strahoninec – Hajduk (B) | 10.10.2021. 12:23 | 5:2 |
8. kolo | Plavi – Omladinac (M) | 09.10.2021. 12:23 | 8:0 |
8. kolo | Pušćine – Vučetinec | 09.10.2021. 12:23 | 1:1 |
8. kolo | Budućnost (M) – Sokol | 10.10.2021. 12:23 | 2:6 |
8. kolo | Sloboda (S) – Mali Mihaljevec | 09.10.2021. 12:23 | 3:3 |
9. kolo | Trnovec – Sloboda (S) | 17.10.2021. 15:30 | 2:3 |
9. kolo | Zasadbreg 77 – Mura | 17.10.2021. 15:30 | 4:1 |
9. kolo | Pobjeda – Hajduk (Š) | 17.10.2021. 15:30 | 6:1 |
9. kolo | Hajduk (B) – Sloboda (M) | 16.10.2021. 15:30 | 3:2 |
9. kolo | Omladinac (M) – Strahoninec | 17.10.2021. 15:30 | 0:6 |
9. kolo | Vučetinec – Plavi | 16.10.2021. 15:30 | 0:6 |
9. kolo | Sokol – Pušćine | 17.10.2021. 15:30 | 3:1 |
9. kolo | Mali Mihaljevec – Budućnost (M) | 16.10.2021. 15:30 | 4:1 |
10. kolo | Sloboda (S) – Zasadbreg 77 | 23.10.2021. 15:00 | 1:5 |
10. kolo | Mura – Pobjeda | 24.10.2021. 15:00 | 1:2 |
10. kolo | Hajduk (Š) – Hajduk (B) | 23.10.2021. 15:00 | 1:4 |
10. kolo | Sloboda (M) – Omladinac (M) | 24.10.2021. 15:00 | 4:1 |
10. kolo | Strahoninec – Vučetinec | 24.10.2021. 15:00 | 5:2 |
10. kolo | Plavi – Sokol | 23.10.2021. 15:00 | 3:2 |
10. kolo | Budućnost (M) – Pušćine | 24.10.2021. 15:00 | 1:2 |
10. kolo | Mali Mihaljevec – Trnovec | 23.10.2021. 15:00 | 1:13 |
11. kolo | Zasadbreg 77 – Mali Mihaljevec | 31.10.2021. 14:00 | 4:2 |
11. kolo | Pobjeda – Sloboda (S) | 30.10.2021. 15:00 | 3:1 |
11. kolo | Hajduk (B) – Mura | 30.10.2021. 15:00 | 0:1 |
11. kolo | Omladinac (M) – Hajduk (Š) | 31.10.2021. 14:00 | 0:6 |
11. kolo | Vučetinec – Sloboda (M) | 30.10.2021. 15:00 | 3:2 |
11. kolo | Sokol – Strahoninec | 31.10.2021. 14:00 | 6:0 |
11. kolo | Pušćine – Plavi | 30.10.2021. 15:00 | 1:3 |
11. kolo | Trnovec – Budućnost (M) | 18.11.2021. 13:30 | 1:2 |
12. kolo | Mali Mihaljevec – Pobjeda | 06.11.2021. 14:00 | 4:0 |
12. kolo | Sloboda (S) – Hajduk (B) | 06.11.2021. 14:00 | 4:1 |
12. kolo | Mura – Omladinac (M) | 07.11.2021. 14:00 | 2:0 |
12. kolo | Hajduk (Š) – Vučetinec | 06.11.2021. 14:00 | 2:2 |
12. kolo | Sloboda (M) – Sokol | 07.11.2021. 14:00 | 1:3 |
12. kolo | Strahoninec – Pušćine | 07.11.2021. 14:00 | 3:1 |
12. kolo | Budućnost (M) – Plavi | 07.11.2021. 14:00 | 3:2 |
12. kolo | Trnovec – Zasadbreg 77 | 07.11.2021. 14:00 | 1:4 |
13. kolo | Pobjeda – Trnovec | 14.11.2021. 13:30 | 0:2 |
13. kolo | Hajduk (B) – Mali Mihaljevec | 13.11.2021. 13:30 | 4:0 |
13. kolo | Omladinac (M) – Sloboda (S) | 14.11.2021. 13:30 | 0:5 |
13. kolo | Vučetinec – Mura | 13.11.2021. 13:30 | 2:1 |
13. kolo | Sokol – Hajduk (Š) | 14.11.2021. 13:30 | 3:1 |
13. kolo | Pušćine – Sloboda (M) | 13.11.2021. 13:30 | 4:2 |
13. kolo | Plavi – Strahoninec | 13.11.2021. 13:30 | 0:0 |
13. kolo | Zasadbreg 77 – Budućnost (M) | 14.11.2021. 13:30 | 3:1 |
14. kolo | Trnovec – Hajduk (B) | 21.11.2021. 13:30 | 1:4 |
14. kolo | Mali Mihaljevec – Omladinac (M) | 20.11.2021. 13:30 | 4:0 |
14. kolo | Sloboda (S) – Vučetinec | 20.11.2021. 13:30 | 5:1 |
14. kolo | Mura – Sokol | 21.11.2021. 13:30 | 0:2 |
14. kolo | Hajduk (Š) – Pušćine | 20.11.2021. 13:30 | 3:0 |
14. kolo | Sloboda (M) – Plavi | 21.11.2021. 13:30 | 0:1 |
14. kolo | Budućnost (M) – Strahoninec | 21.11.2021. 13:30 | 0:0 |
14. kolo | Zasadbreg 77 – Pobjeda | 21.11.2021. 13:30 | 5:0 |
15. kolo | Hajduk (B) – Zasadbreg 77 | 27.11.2021. 13:30 | 2:3 |
15. kolo | Omladinac (M) – Trnovec | 28.11.2021. 13:30 | 0:0 |
15. kolo | Vučetinec – Mali Mihaljevec | 27.11.2021. 13:30 | 4:0 |
15. kolo | Sokol – Sloboda (S) | 27.11.2021. 13:30 | 2:1 |
15. kolo | Pušćine – Mura | 27.11.2021. 13:30 | 3:0 |
15. kolo | Plavi – Hajduk (Š) | 27.11.2021. 13:30 | 3:2 |
15. kolo | Strahoninec – Sloboda (M) | 28.11.2021. 13:30 | 3:2 |
15. kolo | Pobjeda – Budućnost (M) | 27.11.2021. 13:30 | 2:1 |
Hrvatske lige
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
1. HNL
1. HNLŽ U-15
1. HNLŽ U-17
2. HNL
2. HNLŽ Skupina A
2. HNLŽ Skupina B
3. HNL Sjever
4. Nogometna liga Čakovec – Varaždin
1. međimurska liga
Liga za prvaka i liga za ostanak
Ostale međimurske lige (poredak) | ||
---|---|---|
Poredak | Rezultati | Najave |
I Međimurska liga | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina A | Rezultati | Najave |
II Međimurska liga – skupina B | Rezultati | Najave |
III Međimurska liga | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina A | Rezultati | Najave |
Veterani – skupina B | Rezultati | Najave |
Veterani sjeverozapad | Rezultati | Najave |