Nedelišću općinski derbi

KUP MNS – 1/16 – SENIORI

14.08.2018.

MLADOST (SM) – MLADOST (I) 6-0

U dvoboju imenjaka, uvjerljivo su slavili Svetomarčani. Strijelci za domaćine bili su Martin Vlah, Sandi Magdalenić, a hat-trick je ostvario Dario Nađ.

15.08.2018.

PUŠĆINE – NEDELIŠĆE 2-2 (4-5, 11 m)

BRATSTVO (SV) – RUDAR 2-3

GRANIČAR (K) – CENTROMETAL 0-3

PODTUREN – MLADOST KOMET 1-2

PLAVI – POLET (P) 1-4

NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – SLOGA (Č) 1-1 (6-7, 11 m)

POLET (SMNM) – OMLADINAC (NSR) 4-0

SLOGA (Š) – TRNAVA 3-2

DONJI KONCOVČAK – DINAMO (P) 0-6

VENERA PMP – SPARTAK 0-2

Udarci sa 11 metara, pobjednika su odlučivali u Pušćinama i Čakovcu, gdje su slavili Nedelišće i Sloga (Č). Podturen je poveo protiv Mladosti Komet, zgoditkom Matije Antolovića u 33.minuti. Gosti iz Preloga, izjednačuju u 44.minuti, preko Patrika Šimunića. Pobjedu Mladosti, donosi Nikola Bukal u 48.minuti. Rudar je u Savskoj Vesi, poveo prekrasnim zgoditkom iz slobodnog udarca Matije Petaka u 5.minuti. Vodstvo gostiju, povisuje Gabrijel Radiković u 19.minuti. Bratstvo, smanjuje preko Denija Hanžekovića u 35.minuti. Karlo Goričanec, upisuje se u listu strijelaca za Rudar u 58.minuti. Poraz Savčana, ublažio je Dino Vabec u 87.minuti. Polet iz Svetog Martina na Muri, bio je bolji od Omladinca. Strijelci su bili Dejan Mezga, Nikola Barat, te Tomislav Medved, dva puta. U prvom dijelu Trnava je vodila sa 2-0, a strijelci su bili Tomica Mlinarec, te David Farkaš iz kaznenog udarca. U 56.minuti, Matej Senčar, smanjuje za Štrigovčane, iz kaznenog udarca. Zvonimir Panić, izjednačuje u 73.minuti. Pobjedu Slogi, donosi Patrick Jelen u 83.minuti. Dinamo iz Palovca, uvjerljivo je slavio u Donjem Koncovčaku. Zabijali su Davor Štrok, Krunoslav Gajnik, Krunoslav Švenda, dok je Nino Marčec, ostvario je hat-trick. Spartak je slavio kod Venere, zgodicima Davora Horvata u 30.minuti, te Siniše Čeke u 80.minuti.