Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Pobjednički pehar Memorijala Bojan Zvošec osvojila ekipa Gurni muški 4

Košarkaški klub Kotoriba je u subotu 13. kolovoza u tamošnjem Sportskom parku, tradicionalno dobro organizirao streetball koji je dočekao svoje 20. jubilarno izdanje.

Od prije šest godina on nosi naziv Memorijal ‘Bojan Zvošec’ u spomen na prvo ime kotoripske košarke.

Ovogodišnje natjecanje je okupilo 15 ekipa iz Čakovca, Koprivnice, Donjeg Kraljevca, Donje Dubrave, Donjeg Vidovca i Kotoribe. Na kraju natjecanja koje je potrajalo duboko u noć najbolji su bili članovi ekipe ‘Gurni muški 4’ koji su u finalu svladali ekipu ‘3D’ rezultatom 21:14. U borbi za treće mjesto ekipa ‘Caffe bar Gani’ pobijedila je ekipu ‘Fuš fasada’ rezultatom 21:19. Tri prvoplasirane ekipe nagrađene su peharima koje im je uručio klupski dopredsjednik Roberto Ujlaki. On je uručio i pehar najboljem ‘tricašu’. Bio je to Fran Raić iz Donje Dubrave. Pehar fair play turnira osvojila je ekipa ‘Bižuterija’.

Tijekom trajanja natjecanja kroz Sportski park prošlo je više stotina posjetitelja.