Derbi kola Dinamo (P) – Mladost (SM)

NAJAVA 4.KOLA MNL

U najkvalitetnijoj međimurskoj ligi, derbi kola igraju Dinamo (P) i Mladost (SM). U skupini A II.MNL, susjedski dvoboj, odigrat će Drava (DM) i Draškovec. U B skupini, lokalni derbi igraju Omladinac (M) i Hajduk (B). Zanimljive dvoboje u borbi za vrh tablice, igraju Strahoninec-Trnovec i Mura-Budućnost (M).

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Centrometal – Kraljevčan 38, Srnec, Jakovljev, Mihalić ; Toplek, Sloboda (S) – Sloga (Š), I.Križarić, B.Križarić, Fažon ; Hozjak, Podturen – Spartak, Bubek, Čižmešija, I.Žganec ; Vlahek, Hodošan – Galeb, Škrobar, M.Mesarić, D.Novak ; I.Kovač, Dinamo (P) – Mladost (SM), Klarić, Tuksar, F.Aldić ; Drvenkar

Nedjelja:

Jedinstvo (GM) – Polet (P), Dumančić, D.Novak, I.Žganec ; Talan, Bratstvo (J) – BSK, D.Aldić, Šupljika, Mihalić ; Hajdinjak, Graničar (K) – Trnava, P.Kolarić, Zobec, I.Horvat ; Dino Jambrović

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

Mladost (I) – Drava (K), Koprivec, Vlah, V.Baksa ; Mijo Horvat, Mladost (D) – Dubravčan, D.Mesarić, Sokač, Tomšić ; Kopasić, Borac (DH) – ČSK, Juračić, Sanjković, Fodor ; D.Kovač, Croatia – Vidovčan, G.Žganec, Pintarić, Hrušoci ; Kolarić, Borac PMP – Budućnost (P), Fleten, Ž.Novak, Mihoci ; Marin Horvat, Drava (DM) – Draškovec-Geothermae, Filipčić, Vlahek, Tomašić ; Kovačić, Radnički – Naprijed, Rodrigue, Vuk, D.Horvat ; Križarić, Omladinac (DS) – Jadran, Filipić, Čižmešija, Hrustek ; Borko

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 16,30 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Sokol – Pobjeda, Juras, Čurila, Bašek ; Z.Novak, Bratstvo (SV) – Plavi (Pek.), Turk, Kedmenec, Vlahek ; Radek, Donji Koncovčak – Hajduk (Š), Klobučarić, R.Kolarić, Balić ; Bacinger

Nedjelja:

Omladinac (M) – Hajduk (B), I.Križarić, D.Sukanec, Kočila ; Sabol, Strahoninec – Trnovec, Klarić, M.Mesarić, Balić ; Šoltić, Mura – Budućnost (M), Velđi, Tuksar, F.Aldić ; Modlic, Sloboda (M) – Mali Mihaljevec, Hrženjak, Čeke, Cvetko ; Puklavec, Jedinstvo (NSD) – Venera PMP, Đurđek, Kantoci, R.Novak ; Mesarić

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Međimurje-Čakovec – Napredak, L.Baksa, Sokač, Cvetko ; Korunić

Nedjelja:

Graničar (N) – Torpedo u 10 sati, Škrobar, Juračić, Šegović ; Darko Jambrović, Dinamo (Ž) – Zasadbreg 77, Tomičić, Korunek, Kraljek ; S.Novak, Dubrava  – Vučetinec, Bubek, Nedeljko, Muktić ; Đuranec, Parag – Bratstvo (P) u Preseki, Hergotić, Balić, Fažon ; Podgorelec, Otok – Mladost (S), Graf, Kedmenec, Dežđek ; Brezovački

Zebanec 1986 je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 16,30 sati.

Foto: Facebook NK Dinamo Palovec

 

Ostavi komentar