Centrometal poražen u Pribislavcu

NAJAVA I REZULTATI 4.KOLA MNL

U ovome kolu, svakako je najzanimljiviji susret u Podbrestu, između Budućnosti i Croatije. Lokalni derbi igraju Naprijed i Drava (DM), dok se neizvjesni dvoboji, igraju u Malom Mihaljevcu, Miklavcu i Trnovcu.

I. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Polet (P) – Centrometal 2-1

U jedinom subotnjem susretu ove lige, pobjeda Poleta.

Nedjelja:

Mladost (SM) – Trnava, Juras, Zobec, Jakovljev ; Mezga, Graničar (K) – Hodošan, Dumančić, M.Mesarić, Vuk ; D.Kovač, Galeb – Podturen, Klarić, Balić, Hrustek ; Posedi, Spartak – Sloboda (S), Filipić, Ž.Novak, Mihalić ; Marin Horvat, Sloga (Š) – Bratstvo (J), Škrobar, B.Križarić, I.Horvat ; Bacinger, BSK – Jedinstvo (GM), Velđi, F.Aldić, Vlahek ; Mijo Horvat, Kraljevčan 38 – Dinamo (P), G.Žganec, Čurila, Fažon ; Đuranec

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina A

 Drava (K) – Omladinac (DS), Koprivec, Hrušoci ; Hajdinjak, Jadran – Radnički, Klobučarić, Kantoci ; Križarić, Naprijed – Drava (DM), I.Žganec, Tomšić ; Borko, Draškovec-Geothermae – Borac PMP, Mihoci, Čeke, Kočila ; Modlic, Budućnost (P) – Croatia, D.Aldić, Tomašić, Šegović ; Mesarić, Vidovčan – Borac (DH), Sanjković, Nedeljko ; I.Kovač, ČSK – Mladost (D), Čižmešija, Vlah ; Novaković, Dubravčan – Mladost (I), Graf, Kedmenec ; S.Novak

Utakmice se igraju u nedjelju s početkom u 17 sati.

II. MEĐIMURSKA LIGA – skupina B

Subota:

Hajduk (Š) – Sloboda (M) 1-2,  Plavi (Pek.) – Mura 2-3

Gostujuće pobjede, ostvarili su Sloboda i Mura.

Nedjelja:

Hajduk (B) – Jedinstvo (NSD), Hrženjak, R.Novak ; Sokač, Venera PMP – Donji Koncovčak, D.Mesarić, Sokač ; Talan, Mali Mihaljevec – Bratstvo (SV), D.Novak, Vršić ; Z.Novak, Budućnost (M) – Strahoninec, Rodrigue, Cvetko ; Toplek, Trnovec – Sokol, Hergotić, Pintarić ; Podgorelec, Pobjeda – Omladinac (M), Šupljika, Muktić ; Vlahek

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

III. MEĐIMURSKA LIGA

Subota:

Napredak – Otok 3-2, Bratstvo (P) – Dubrava 3-2, Vučetinec – Zebanec 1986 3-0

U subotnjim susretima, sve pobjede, ostvarili su domaćini.

Nedjelja:

Zasadbreg 77 – Međimurje-Čakovec, Đurđek ; Kovačić, Mladost (S) – Parag, L.Baksa, V.Baksa ; Puklavec, Torpedo  – Dinamo (Ž), Pokrivač ; Kopasić.

Graničar (N) je slobodan.

Utakmice se igraju s početkom u 17 sati.

 

 

Ostavi komentar