6.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Veterani BK Međimurje zaslužili zlato

U subotu, 18. ožujka, u dvorani II. OŠ Čakovec u odličnoj organizaciji Badmintonskog kluba “Međimurje” Čakovec održan je 1. Savezni turnir HK-a 2017. za veterane.

Na turniru je nastupilo je 28 najboljih igrača i najboljih igračica iz osam klubova Hrvatske.

Među njima uspješno je nastupila veteranska ekipa BK Međimurje pod vodstvom glavnog trenera i igrača Danijela Zadravca.
Voditelji natjecanja bio je Filip Mikolaj te suci Lucija Zadravec i Jelena Novak.

U konkurenciji veterana +35 prvo mjesto osvojio je Antonio Lovrić (PZ). Međimurec Nikola Šoštarić osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju.
U konkurenciji veteranki +35 prvo mjesto osvojila je Lidija Petrinović (MZ),a naša Bisera Zadravec 4. mjesto.

U konkurenciji muških parova veterana +35 prvo mjesto osvojio je par BK Međimurja Danijel Zadravec/Nikola Šoštarić (MČ).

U konkurenciji ženskih parova +35 prvo mjesto osvojio je par Nina Kovačić/Lidija Petrinović (MZ), a domaći par Jasmina Lučić/Sanja Majsen 3. mjesto i brončanu medalju.

U konkurenciji mješovitih parova +35 prvo mjesto osvojio je međimurski par Danijel Zadravec/Bisera Zadravec (MČ), a drugi domaći par Radovan Petrović/Sanja Majsen osvojio je 3. mjesto i brončanu medalju. Poredak ostalih BK Međimurje: 4. Rajko Bel/Jasmina Lučić (MČ).

U konkurenciji veterana +45 prvo mjesto osvojio je Sandi Šaban (VG), a naš Filip Vadlja osvojo je 5. mjesto.

U konkurenciji muških parova veterana +45 prvo mjesto osvojio je par BK Međimurje Danijel Zadravec/Filip Vadlja, a par Radovan Petrović/Rajko Bel osvojio je 5. mjesto dok je Damir Špiranec osvojio 6. mjesto s Miroslavom Samardžićem (KC).

U konkurenciji veterana +55 prvo mjesto osvojio je Leo Miler (Flex), a naš Damir Špiranec osvojio je 4. mjesto.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira 2017.