11.6 C
Četvrtak, 18 travnja, 2024

Veterani Badminitonskog kluba Međimurje osvojili 10 medalja

U subotu 11. veljače u dvorani II. OŠ Čakovec u odličnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održano je Veteransko pojedinačno Prvenstvo Hrvatske 2017.

Na VPH 2017 nastupilo je 30 najboljih igrača i najboljih igračica iz osam klubova Hrvatske, a među njima uspješno je nastupila veteranska ekipa BK Međimurje pod vodstvom glavnog trenera i igrača Danijela Zadravca.

Voditelji natjecanja bio je Filip Mikolaj, vrhovni sudac Ivan Darko Vidaković iz V. Gorice i su suci: Viktor Ružić i Filip Mikolaj.
VPH 2017 svečano je otvorio tajnik Kluba Tomislav Grubić.

U konkurenciji veterana +35 naslov državnog prvaka osvojio je Antonio Lovrić (PZ) pobjedivši u finalu Sandi Šabana (VG) s 2:0. Brončane medalje osvojili su: Međimurec Nikola Šoštarić (MČ) i Mario Mahečić (Flex).

U konkurenciji veteranki +35 naslov državne prvakinje osvojila Lidija Petrinovć (MZ) pobjedivši u finalu Ivanu Andabaku (MZ) s 2:0. Brončane medalje osvojile su čakovečke igračice Bisera Zadravec i Jasmina Lučić (obje MČ).

U konkurenciji muških parova veterana +35 naslov državnih prvaka osvojili su čalnovi BK Međimurje Danijel Zadravec/Nikola Šoštarić (MČ) pobjedivši u finalu par Antonio Lovrić/Marjan Vugrinec (PZ/KC) s 2:1. Brončane medalje osvojili su: Mario Mahečić/Goran Miletić (Flex) i naš Filip Vadlja/Nikola Šikić (MČ/SZ).

U konkurenciji mješovitih parova +35 naslov prvaka osvojili su BK Međimurje par Danijel Zadravec/Bisera Zadravec (MČ) obranivši prošlogodišnji naslov, pobjedivši u finalu par Siniša Mišković/Monika Stipanović (Flex) s 2:0. Brončane medalje osvojili su: međimurski par Rajko Bel/Jasmina Lučić (MČ) i Neven Tadej/Ivana Andabaka (MZ).

U konkurenciji veterana +45 naslov prvaka osvojio je Marjan Vugrinec (KC) pobjedivši u finalu Sandija Šabana (VG) s 2:0. Brončane medalje osvojili su: Dalibor Duspara (PZ) i Nikica Šikić (SZ). Rezultat BK Međimurje: Filip Vadlja 1/4.

U konkurenciji muških parova veterana +45 naslov prvaka osvojili su par Sandi Šaban/Nikica Šikić (VG/SZ) pobjedivši u finalu par Marjan Vugrinec/Zdenko Mihetec (KC/SZ) s 2:0. Brončane medalje osvojili su: Međimurci Danijel Zadravec/Filip Vadlja (MČ) i Dalibor Duspara/Željko Senfner (PZ/VG).
Naš Rajko Bel s Donaldom Veble (Novska) ispao u 1/4.

U konkurenciji mješovitih parova veterana +45 naslov prvaka osvojili su par Damir Skorup/Lidija Petrinović (SZ/MZ) pobjedivši u finalu par Sandi Šaban/Lidija Šaban (PZ/MZ) s 2:0. Brončanu medalju osvojio je par Neven Tadej/Ivana Andabaka (MZ).

U konkurenciji veteran +55 naslov prvaka svojio je Leo Miler (Flex) pobjedivši u finalu Damira Skorupa (SZ) s 2:0. Brončane medalje osvojili su naš Antun Hranilović (MČ) i Zdenko Mihetec (SZ). Međimurec Damir Špiranec ispao u 1/4.

U konkrenciji parova veterana +55 naslov prvaka osvojili su Zdenko Mihetec/Neven Tadej (SZ/MZ) pobjedivši u finalu par Leo Miler/Damir Skorup (FLEX/SZ) s 2:0. Brončanu medalju osvojio je međimurski par Damir Špiranec/Antun Hranilović (MČ).

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj organizaciji VPH 2017.