U srijedu nastavljeno Klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele, ovaj četvrtak 10 utakmica

Klupsko prvenstvo na mantinele
U srijedu je u Atonu nastavljeno Klupsko prvenstvo na mantinele

Nakon dvodnevnog odmora na Štefanje 26. prosinca uslijedio je nastavak 4. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele. Od jutarnjih sati tokom dana odigrana je 21 utakmica u sve tri kategorije. Od zanimljivijih susreta, izdvojit ćemo pobjedu NK Hajduka iz Brezja nad favoriziranim NK Međimurcem iz Dunjkovca-Pretetinca rezultatom 4:3.

U nastavku donosimo rezultate i satnicu odigravanja za četvrtak, 27.12.

Rezultati 26.12.(srijeda)

10,00 ŠN SVETI MARTIN – ŠN RUDAR (Mursko Središće) pioniri 4:3
10,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC III – ŠN SVETI JURAJ NA BREGU pioniri 2:0
10,50 ŠN SLOGA (Čakovec) – ŠN MEĐIMUREC-SLOBODA (Slakovec) pioniri 2:5
11,15 ŠN DINAMO-ZELENKO – ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC II pioniri 3:8
11,40 NK STRAHONINEC – NK MLADOST (Dekanovec) seniori 5:5(0:1 6m)
12,15 NK SOKOL (Vratišinec) – NK PLAVI (Peklenica) seniori 6:2
12,50 NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Podbrest) veterani 3:6
13,25 NK SOKOL (Vratišinec) – NK OMLADINAC (Mačkovec) veterani 7:9
14,00 NK MLADOST KOMET (Prelog) – NK TORPEDO (Križovec) seniori 14:0
14,35 NK MEĐIMUREC (Dunjkovec-Pretetinec) – NK HAJDUK (Brezje) seniori 3:4
15,10 NK POBJEDA (Gornji Hrašćan) – NK ČSK (Čehovec) seniori 2:1
15,45 NK NEDELIŠĆE – NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) seniori 7:2
16,20 NK VIDOVČAN (Donji Vidovec) – NK SLOGA (Čakovec) veterani 3:4
16,55 NK NEDELIŠĆE – NK BORAC PMP (Turčišće) veterani 13:3
17,30 NK DUBRAVČAN (Donja Dubrava) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori 10:1
18,05 NK DINAMO (Domašinec) – NK MURA (Hlapičina) seniori 8:3
18,40 NK NŠ MEĐIMURJE-ČAKOVEC – NK SPARTAK (Mala Subotica) seniori 3:4
19,15 NK PUŠĆINE – NK RADNIČKI (Gardinovec) seniori 11:1
19,50 NK OMLADINAC (Držimu.-Strelec) – NK JEDINSTVO (G. Mihaljevec) seniori 5:4
20,25 NK BRATSTVO (Preseka) – NK SLOBODA (Slakovec) seniori 3:15
21,00 NK POLET (Sveti Martin na Muri) – NK PODTUREN seniori 11:1

27.12.2018. (četvrtak)

16,00 ŠN OPĆINE MALA SUBOTICA – ŠN PETICA pioniri
16,25 ŠN MEĐIMURJE-ČAKOVEC – ŠN DINAMO-ZELENKO II pioniri
16,50 NK PLAVI (Peklenica) – NK STRAHONINEC seniori
17,25 NK RUDAR (Mursko Središće) – NK SOKOL (Vratišinec) seniori
18,00 NK POLET (Pribislavec) – NK TRNOVEC seniori
18,35 NK DINAMO (Palovec) – NK ZASADBREG 77 seniori
19,10 NK JEDINSTVO (Novo Selo na Dravi) – NK BUDUĆNOST (Miklavec) seniori
19,45 NK OMLADINAC (Novo Selo Rok) – NK DUBRAVČAN (Gornja Dubrava) veterani
20,20 NK BUDUĆNOST (Podbrest) – NK SOKOL (Vratišinec) veterani
20,55 NK SLOBODA (Slakovec) – NK POLET (Sveti Martin na Muri) seniori

Ostavi komentar