3.9 C
Utorak, 19 ožujka, 2024

Sjajna predstava Zrinskica u Dugom Selu i pobjeda 30:24

U još jednoj zaostaloj utakmici 10. kola Prve lige rukometašice Dugog Sela u srijedu navečer, 6. prosinca, ugostile su čakovečki Zrinski. Bila je to veoma jednosmjerna utakmica u kojoj se Zrinskice rano odvojile i bez problema kontrolirale utakmicu i rezultat.

Utakmica je završila ŽRK Dugo Selo ’55 – ŽRK Zrinski 30:24 (13:21).

Igračice Dugog Sela su se u igri držale samo pet minuta kada je na posljednji put na semaforu stajao izjednačen rezultat (3:3). Pogocima Tee Grubišić i Ene Car Zrinski se prvi put odvaja na +3 u osmoj minuti, a osam minuta kasnije Grubišić je tu prednost udvostručila na 12:6.

Visoku prednost Zrinskice su održavale gotovo do samog kraja, a onda u posljednjih osam minuta bile bez pogotka i omogućile Dugom Selu da smanji zaostatak.

Čak tri igračice Zrinskog postigle su po sedam pogodaka Tea Grubišić, Lea Vukojević i Ana-Maria Gavrić. S druge strane, šest je za Dugo Selo postigla Iva Rokavac, a Mara Budić skupila je 14 obrana.