18.9 C
Petak, 29 ožujka, 2024

Velika pobjeda odbojkaša Centrometala u Osijeku, uzvrat u nedjelju u Atonu

Osječki odbojkaši Murse, u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja za državnog prvaka, na domaćem su terenu izgubili od OKM Centrometala.

Velika pobjeda odbojkaša Centrometala u Osijeku na jučerašnjoj utakmici koja je završila Mursa-Osijek – OKM Centrometal 2:3 (25:14, 25:20, 16:25, 23:25, 13:15).

Kako je počelo izgledalo je da će se “Mursaši” nakon duljeg vremena vratiti na pobjedničke staze.

U prva dva seta domaćin je potpuno dominirao te je sve upućivalo na to da će Osječani upisati pobjedu.

Zatim je došlo je do velikog pada u igri domaćeg sastava koji je u nastavku utakmice bio potpuno neprepoznatljiv. Nije Centrometal igrao mnogo bolje u dva uvodna seta, ali igra domaćina zaista je bila ispod svake kritike.

U trećem setu Centrometal je bolje igrao, u četvrtom su bili i malo sretniji u završnici, a u odlučujućem su pokazali više hrabrosti. Na kraju dolazi do neočekivane, ali zaslužene pobjede Centrometala koji je nadomak plasmana u polufinalu doigravanja.

Uzvrat je u nedjelju, 2. travnja, također u 17:30 sati u dvorani Aton u Nedelišću. Igra se na dvije pobjede, u slučaju da bude 1:1 treći susret je u Osijeku.