11.7 C

Završile Ljetne noći Grada Preloga i malonogometni turnir uz podjelu nagrada najboljima

U nedjelju je, 22. srpnja, nakon devet dana nogometa, završen ovogodišnji 38. po redu, Memorijal ing. Vladimira Skoka u malom nogometu.

Posljednjeg dana odigrane su polufinalne i finalne utakmice u konkurenciji seniora.

U polufinalama ekipa Bistro Quattro&Dema Logistika slavila je protiv ekipe Kapljica Junajted dok je u drugom polufinalu Dvorščekov most izgubio od ekipe CB Fenix&Podravske noći&MNK Klub 75. U finalu je iskusna ekipa Bistro Quattro&Dema Logistika (Dreven, Škerbić, Hojski, Šinjori) bila uvjerljiva protiv ekipe ekipe CB Fenix&Podravske noći&MNK Klub 75.

Najboljim je igračem proglašen Marin Šinjori, najbolji je strijelac Saša Hojski, a najbolji golman seniorskog dijela turnira Luka Fodor.

U konkurenciji seniora nagrade su najboljima podijelili gradonačelnik Grada Preloga Ljubomir Kolarek te predsjednik Gradskog vijeća Grada Preloga Đuro Ujlaki.

Kod mlađih pionira CB Forum slavio je u finalu protiv ekipe NK Čukovec 77. Najbolji je strijelac Andro Sokač, golman Šimun Sokač, a najboljim je igračem proglašen Karlo Balent.

Kod starijih pionira pak je najbolja bila ekipa Pullulo koja je u finalu pobijedila dečke iz Hariba. Ovdje je najboljim igračem proglašen Antonio Kemec, najbolji je strijelac Dominik Novak, a golman Patrik Horvat.

Svima je nagrade kod mlađih kategorija podijelio Dejan Naranđa, predsjednik Zajednice sportskih udruga Grada Preloga. 38 ekipa sudjelovalo je ove godine na „turniru“ u Prelogu, uz pobjednike u konkurenciji seniora, mlađih i starijih pionira, vrijedi istaći i pobjednike turnira Med Vulicama, ekipu Solara

REZULTATI ZAVRŠNICE

MLAĐI PIONIRI ZA 3. MJESTO: NK NAPRIJED – VATRENI 1 – 0
STARIJI PIONIRI ZA 3. MJESTO: KAPLJICA – VATRENI ST. 3 – 1
½ FINALE SENIORI A1 – B2: CB FENIX/PODR.NOĆI/MNK KLUB 75  – DVORŠČEKOV MOST 3 – 2

½ FINALE SENIORI B1 – A2: KAPLJICA JUNAJTED –  BISTRO QUATRO&DEMA LOGISTIKA 0 – 7
MLAĐI PIONIRI FINALE: CB FORUM  – NK ČUKOVEC 77 6 – 1
STARIJI PIONIRI FINALE: HARIBO – PULLULO 0 – 4
SENIORI ZA 3. MJESTO: KAPLJICA JUNAJTED – DVORŠČEKOV MOST 5 – 0

SENIORI FINALE: BISTRO QUATRO&DEMA LOGISTIKA – CB FENIX/PODR.NOĆI/MNK KLUB 75 5 – 0

U turniru odbojke na pijesku gledalo se u pet dana puno zanimljivih dvoboja. Na kraju je naslov pobjednika odnijela ekipa Street bar, drugo mjesto su osvojile Tronoge stonoge, a treće mjesto Beciklini. Nagrade je najboljima podijelio predsjednik Nogometnog kluba Mladost Komet Željko Sokač.