Nesretan poraz Centrometala od Murse, ali igra se još odlučujuća utakmica!

Prava odbojkaška drama u Atonu u nedjelju, u susretu Supelige.

Nesretan poraz odbojkaša Centrometala za ulazak u polufinale. Opet odlučiovao peti set, ovaj put pripao gostima iz Osijeka za 2:3.

Konačni rezultat je bio OKM Centrometal – OK Mursa Osijek 2:3 (15:25, 25:20, 21:25, 25:23, 7:15).

Uz sve probleme jer je Mursa došla u Nedelišće bez glavnog napadača Marka Kepčije kojem je dijagnosticirano oštećenje prednjeg križnog ligamente te će bez njega igrati do kraja sezone, ipak su uspjeli dobiti naše odbojkaše u odlučujućem peti setu 3:2 i tako uzvratili našima i poravnali na 1:1.
Centrometal je tako propustio veliku priliku da zabilježi još jedan veliki rezultat, ali još nije svemu kraj, jer treba ostati uzdignute glave i pokušati još jednom dobiti Osječane u gostima.

OKM Centrometal

Ovom pobjedom izborena je odlučujuća utakmica koja pobjednika vodi u polufinale doigravanja nacionalnog prvenstva.

Odlučujuća treća utakmica odigrat će se u srijedu, 5. travnja, u dvorani Gradski Vrt u Osijeku s početkom u 20:00 sati.